شیوع کروناویروس: کلیان دامبیولی مرد در شرایط بد با همسایگان می گوید که آنها COVID-19

شیوع کروناویروس: کلیان دامبیولی مرد در شرایط بد با همسایگان می گوید که آنها COVID-19 – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Apr 08, 2020, 14:14 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

یک مورد ثبت شده تحت بخش مربوط هندی, مجازات, مدیریت بحران, قانون 2005 و شیوع بیماری عمل می کنند.

This image has been used for representational purposes only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی مقاصد

44 سال رزرو شده بود توسط کلیان دامبیولی پلیس به اتهام پخش اطلاعات نادرست در مورد مردم پیمانکاری ویروس در محله است. با این حال رسیدگی به این موضوع نشان داد که او به اطلاعات غلط به پلیس بود و در شرایط بد با همسایگان خود بر اساس یک گزارش در بمبئی آینه.

یک مقام رسمی از ویشنو نگر ایستگاه پلیس در کلیان دامبیولی گفت که آنها تا به حال یک تماس تلفنی بعد از ظهر روز شنبه از مردی به نام Sandeep Shinde که به پلیس گفت که چند نفر بودند که با بازی کریکت در Sai دات Chawl میان مستند.

چهار عضو تیم پلیس فرستاده شد به نقطه. یک افسر پلیس گفت: “Shinde شروع به فریاد زدن با صدای بلند. او گفت: این تیم که ساکنان chawl شده بود تحت تاثیر این رمان coronavirus و که آنها باید به خانه قرنطینه خود را. زمانی که پلیس ساخته شده سوالات در منطقه به آنها گفته شد که Shinde تهدید کرده بود برای دریافت برخی از ساکنان قرنطینه.”

افسر پلیس همچنین گفت که آنها در بر داشت که Shinde قبلا تماس tehsildar و ساخته شده مشابه ادعای نادرست.

هنگامی که تیم پلیس تایید کرد که هیچ یک از ساکنان به حال علائم ویروس آنها مواجه Shinde و از او پرسید که چرا او با پوشیدن یک ماسک زمانی که او در خارج از خانه خود را. افسر گفت: Shinde به پلیس گفت که یک ماسک نمی خواهد بود قادر به جلوگیری از انقباض COVID-19. او گفت که مهم نیست که چقدر پلیس worl چند نفر بیمار سقوط خواهد کرد با توجه به این ویروس و تسلیم. ما ثبت نام یک جرم علیه Shinde.”

یک مورد ثبت شده تحت بخش مربوط هندی, مجازات, مدیریت بحران, قانون 2005 و شیوع بیماری عمل می کنند.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>