شیوع کروناویروس: دکتر که تست مثبت بیان گناه خود را در معرض خانواده اش به بیماری

شیوع کروناویروس: دکتر که تست مثبت بیان گناه خود را در معرض خانواده اش به بیماری – اخبار

منتشر شده: مه 27, 2020, 13:01 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

“من احساس می کنم می خواهم موفق خانواده خود من گفت:” دکتر در یک انسان بمبئی post on Facebook

Picture/Humans of Bombay-Facebook

عکس/انسان بمبئی-Facebook

دکتر که آزمایش مثبت بود برای Coronavirus را باز کرد تا در مورد گناه خود را در معرض خود را در خانواده به این بیماری است. در یک پست به اشتراک گذاشته شده با رسانه های اجتماعی محبوب صفحه: انسان از بمبئی دکتر گفت که حتی پس از همه گیر را شکست او ادامه داد: به دیدن بیماران خود را, اما همچنین به دنبال اقدامات احتیاطی لازم.

“پس از Covid-19 شکست من می دانستم که من بیماران مورد نیاز من بیشتر از همیشه. بنابراین من نگه داشته به دیدن 5-10 بیماران روزمره است. من از خانه خارج شد به مدت 10 ساعت و در زمان هر احتیاط برای خانواده من, ایمنی,” دکتر گفت در پست.

پس از آن تنها چند روز قبل از این مستند در سراسر کشور اعلام شد برای جلوگیری از گسترش بسیار مسری بیماری همه گیر از این احساس خود را پایین آمدن با یک تب در مارس 18. پس از او تست شده برای Coronavirus او همسر و دخترش آزمایش تنها برای پیدا کردن آنها را آلوده به ویروس. آنها بستری coronavirus بخش است.

ابراز گناه او برای افشای خانواده اش به ویروس او در پست گفت: “من تو را دیدم آنها را در Covid بخش– که شکست من است. من احساس گناه. به عنوان یک پزشک, من می خواهم به انجام همه چیز را در قدرت من برای کمک به بیماران من, اما من احساس می کنم می خواهم موفق خانواده خود من.”

یک هفته بعد دکتر و دختر خود را بهبود از بیماری در حالی که همسر خود را آزمایش مثبت بود برای دومین و سومین بار. او هنوز در بیمارستان در حالی که آنها به خانه رفت. توصیف زمان و دور از او گفت که او بی قرار است و نمی تواند صبر کنید تا ببینید او. “هیچ کس نمی دانست که چرا او هنوز آزمایش مثبت به طوری که به ما اضافه شده اضطراب است.” به عنوان خانواده خود را از طریق یک زمان سخت همسایگان خود مفید بود و خواهد آنها را ارسال مواد غذایی از طریق آسانسور.

هنگامی که همسر خود را مورد آزمایش قرار گرفت منفی در تلاش چهارم او اجازه داده شد به خانه آمده است. “من می دانستم که ما می تواند خوب باشد. ما می خواهم به ضرب و شتم این ویروس شدند و در نهایت با هم,” دکتر گفت در پست. او به این نتیجه رسیدند یک نکته مثبت گفت: “ما باید ادامه مبارزه– بشریت شده است از طریق بیماری های همه گیر اما ما همیشه برنده. و ما در این زمان بیش از حد.”

در این پست به اشتراک گذاشته شده در Facebook در روز سه شنبه موفق به جلب بیش از 16000 لایک و به اشتراک گذاشته شده 840 بار. کاربران اظهار نظر در پست, تمجید دکتر شجاعت و ادای احترام به رزمندگان خط مقدم.

“این بسیار ترسناک است هنگامی که ما می بینیم ما در نزدیکی n عزیز آنهایی که بیماران ما n ما باید به درمان آنها را به عنوان بیماران…به علاوه….من می توانید تصور کنید چه خواهد تو را احساس اینکه یک بیمار n یک دکتر در همان زمان! کلاه ها را به u n Ur شجاعت! (sic)” یک کاربر اظهار نظر در پست. پرداخت ادای احترام به خط مقدم بهداشت و درمان کارکنان یک کاربر گفت: “سلام به خط مقدم heros! قرار دادن زندگی خود و خانواده خود را در معرض خطر ابتلا به نگه داشتن جامعه امن است. چه شجاع دل شما!! (sic).” کاربر دیگری گفت: “این است که پر از عشق و محبت و مهربانی و شجاعت و قدردانی است.”

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>