شیوع کروناویروس: دکتر درایو برای 50 ساعت به 18 سال رشته, دختر, صفحه اصلی

شیوع کروناویروس: دکتر درایو برای 50 ساعت به 18 سال رشته, دختر, صفحه اصلی – اخبار

به روز شده: May 25, 2020, 22:05 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

دختر گفت که او خوش شانس بود که یک پدر که سفر از طریق پنج متحده در میان Janata مقررات منع رفت و آمد تنها به خانه اش.

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

در میان شیوع کروناویروس در مجموع مستند تحمیل شد نخست وزیر نارندرا مودی در سراسر کشور است. اما بین این داستان دلگرم کننده از یک پدر برای بازگرداندن او رشته, دختر, در خانه برنده قلب آنلاین. زن پدر, که یک دکتر راند 50 ساعت و پوشیده از 2500 متر به همراه دختر خود را به خانه از راجستان.

پدر, مجموعه ای از, Jharkhand را Bokaro در روز یکشنبه و سوار نزدیک به 50 ساعت به راجستان کوتا و بازگشت قبل از از سرگیری وظایف خود را به عنوان یک دکتر در روز سه شنبه. 49-ماه-پیر مرد گفت که او تا به حال تصمیم به توقف به هر نقطه سفر خود را به عنوان که ممکن است تنها راه او می تواند انتخاب کنید تا دختر خود را و بازگشت به Bokaro سه شنبه, به گزارش Times of India.

18 سال است که مشغول به تحصیل در یکی از کتا این موسسه گفت که او خوش شانس بود که یک پدر که سفر تمام راه را از میان Janata مقررات منع رفت و آمد به خانه برگشت. که در حال حاضر آماده برای پزشکی کنکور سراسری گفت: او فوق العاده است او افتخار پدر است.

“ما نمی ضایعات یک لحظه. ما خوردند مواد غذایی او حامل و ساخته شده راه خود را به Bokaro. این سفر که پدر من و من ساخته شده خواهد بود حافظه مطیع” دختر گفت:. صحبت در مورد سفر خود را از Bokaro به کوتا و بازگشت دکتر گفت: “سفر من از طریق Jharkhand, بیهار و MP را وارد کنید راجستان. جاده ها خالی بودند. محرومیت کالا, کامیون من دیدم تعداد بسیار کمی از وسایل نقلیه پیمودن. به جز در تا میرزاپور من به سختی یافت می شود هر کسی در جاده ها. وجود دارد تنها وسایل نقلیه پلیس و سرنشین مرز بررسی نقاط.”

دکتر که قرنطینه خود را در طول سفر نیز گفت: زمانی که او در عبور از نقاط چک در Madhya Pradesh, او متوجه شده است که پلیس مستقر شدند بدون محافظ دنده. “من حمل اضافی برخی از ماسک و sanitisers که من دست به آنها” دکتر اعلام کرد.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>