شیوع کروناویروس: Dearness کمک هزینه برای دولت مرکزی کارکنان منجمد تا جولای 2021

شیوع کروناویروس: Dearness کمک هزینه برای دولت مرکزی کارکنان منجمد تا جولای 2021 – اخبار

انتشار: May 23, 2020, 18:38 IST | سرپرستان | بمبئی

دولت مرکزی کارکنان را نیز دریافت هر گونه عقب افتادگی در آینده هر نسخه از دا/دکتر از از 1 ژوئیه 2021

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

با در نظر گرفتن این بحران ناشی از COVID-19 دولت در روز پنج شنبه تصمیم به توقف پرداخت اضافی قسط از dearness کمک هزینه (DA) به دولت مرکزی کارکنان و dearness امداد (DR) به بازنشستگان در حال سقوط به دلیل از 1 ژانویه تا سال 2020 است.

این تصمیم پس از آن اتحادیه کابینه در 14 مارس تصویب چهار درصد افزایش در دا به 21 درصد در یک ثروت باد اورده برای 1.13 کرور مرکزی کارکنان دولت و بازنشستگان قابل اجرا از اول ژانویه سال 2020 هزینه خزانه تومان 14,595 کرور.

در یک دفتر یادداشت بخش از هزینه های وزارت مالیه گفت که اضافی قسط از دا و دکتر در حال سقوط به دلیل از 1 ژوئیه سال 2020 و 1 ژانویه تا سال 2021 نیز پرداخت نمی شود. این کمک هزینه را ادامه خواهد داد به پرداخت نرخ های فعلی است.

دولت مرکزی کارکنان را نیز دریافت هر گونه عقب افتادگی در آینده هر نسخه از دا/دکتر از از 1 ژوئیه 2021. اما اگر تصمیم به تجدید نظر در دا نرخ گرفته شده است برای 1 جولای 2021 دوره, میزان کمک هزینه به عنوان موثر از 1 ژانویه تا سال 2020 ژوئیه 1 سال 2020 و 1 ژانویه تا سال 2021 خواهد بود دوباره بازسازی شد prospectively و خواهد بود گیرند در تجمعی تجدید نظر در نرخ موثر از 1 ژوئیه 2021 دفتر یادداشت گفت.

اگر دولت را برآورد چه مقدار از آن را ذخیره کنید و با disallowing دا تجدید نظر برای کارکنان آن چهار درصد افزایش تصویب شده توسط دولت در ماه گذشته به معنای هزینه اضافی در حدود 15,000 تومان کرور. برای سه و نیم سالانه دوره رفتن با این معیار که منجر به صرفه جویی نزدیک به 45 ، 000 تومان برای مرکز.

هر گونه تغییر در دا نرخ مزایای حدود 48 لاخ مرکزی کارکنان دولت و 65 لاخ بازنشستگان. دا پرداخت شده توسط دولت به کارکنان خود و همچنین بازنشستگان برای جبران اثر تورم.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net