شیوع کروناویروس: Coronavirus موارد در ماهاراشترا کوه به 63 می گوید دولت وزیر بهداشت


راجش Tope به دادگاه تجدید نظر به مردم به عمل اجتماعی فاصله برای جلوگیری از گسترش coronavirus

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

تعداد coronavirus موارد در ماهاراشترا افزایش به 63 گفت: دولت وزیر بهداشت راجش Tope در روز شنبه. “موارد مثبت از coronavirus در ماهاراشترا افزایش به 63. تعداد موارد مثبت افزایش یافته است و 11 در عرض یک روز. این شامل هشت نفر با یک سفر تاریخچه و سه نفر از افراد آلوده پس از تماس با آنها” Tope گفت.

او به دادگاه تجدید نظر به مردم به عمل اجتماعی فاصله برای جلوگیری از گسترش coronavirus. “ما بیش از 250 تخت برای جداسازی و بیش از 7000 عادی تخت در بیمارستان ها در دولت” Tope اضافه شده است.

در ضمن دولت با صدور بخشنامه به محدود کردن و یا پایین تر استفاده از دستگاه های تهویه مطبوع به یک حداقل در ادارات دولتی برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. با توجه به ICMR مجموع 271 نفر تایید شده است امتیاز مثبت در میان موارد مشکوک و مخاطبین شناخته شده موارد مثبت.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>