شیوع کروناویروس: پلیس بازداشت دو فایل شش فیرث برای گسترش شایعات در رسانه های اجتماعی

شیوع کروناویروس: پلیس بازداشت دو فایل شش فیرث برای گسترش شایعات در رسانه های اجتماعی – اخبار

انتشار: May 22, 2020, 16:52 IST | Vishal سینگ | بمبئی

دو بازداشت شده است در پونا – یکی در Waliv (پلقر) و یکی در Ahmednagar.

This image has been used for representational purposes only.

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف تنها.

در مجموع از شش دپو ثبت نام شده اند و چهار نفر دستگیر شده اند در ماهاراشترا تا کنون برای گسترش شایعات در مورد کوروناویروس.

با توجه به ماهاراشترا اینترنتی همراه پلیس دپو شده اند ثبت نام در پلقر پونا Ahmednagar و امریکا منطقه. دو بازداشت شده است در پونا – یکی در Waliv (پلقر) و یکی در Ahmednagar. پلیس در حال ثبت نام موارد زیر مدیریت بحران عمل 2005.

این Waliv پلیس دستگیر Dr Ramkiran Nandlal Yadav (32) برای قرار دادن یک بنر در خارج از درمانگاه ادعا کرد که او به فروش دارو در 300 تومان است که می تواند درمان coronavirus.

در ضمن سایبر شعبه پونا پلیس بازداشت 16 ساله از Maharajganj در منطقه اوتار پرادش او پس از آپلود بیش از 60 فیلم از عمه اش موبایل برای یوتیوب. یکی از این ویدئوها گفت که خوردن مرغ می تواند coronavirus که درست نیست.

اینترنتی همراه شده است نظارت بر رسانه های اجتماعی به منظور جلوگیری از گسترش اطلاعات غلط. SP ماهاراشترا اینترنتی همراه Balasingh Rajput گفت: اواسط روز “سایبر همراه نظارت از آزمایشگاه. اگر ما دریافت خواهید کرد یک نکته در اطلاعات غلط در حال گسترش ما اطلاع نگران ایستگاه پلیس.”

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>