شیوع کروناویروس: پلیس که گفت: “من پشت در وظیفه’ بهبود بازده خانه

شیوع کروناویروس: پلیس که گفت: “من پشت در وظیفه’ بهبود بازده صفحه اصلی – اخبار

به روز شده: 15 مه سال 2020, 11:13 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

پلیس بمبئی در زمان به توییتر برای ارسال خبر خوب این است که این پلیس که وعده داده شده به ضرب و شتم ویروس و گزارش به وظیفه به زودی می کردند تا خود را از کلمات و ‘هاله و دلچسب’.

A screengrab from video posted by Mumbai Police on Twitter

یک screengrab از تصویری ارسال شده توسط پلیس بمبئی در توییتر

چند روز پیش پلیس بمبئی تا به حال شده یک ویدیو از یک 29 ساله افسر که تا به حال آزمایش مثبت برای Coronavirus اطمینان همکار خود را که او را دوباره در وظیفه قبل از او برای درمان خود است. در حال حاضر در به روز رسانی به, پست, اداره پلیس شده یک ویدیو گفت که پلیس به بهبود از بیماری است و به خانه بازگشت.

اداره پلیس گرفته شده به توییتر برای ارسال خبر خوب این است که این پلیس که وعده داده شده به ضرب و شتم ویروس و گزارش به وظیفه به زودی می کردند تا به سخنان او و ‘هاله و دلچسب’. توییت همچنین آمده است که پلیس است که به دنبال به جلو به ‘گزارش به وظیفه”. “خوش آمدید, قهرمان!” پلیس هنوز توییتی.

این ویدئو ارسال شده در چهارشنبه شب دریافت کرده است بیش از 256,900 انداز در توییتر با بیش از 15,500 دوست دارد و ترجمه بیش از 2.300 بار. در میان کاربران اظهار نظر در این ویدئو صفحه توییتر دفتر وزیر ماهاراشترا استقبال پلیس پس از شکست دادن ویروس.

“من می خواهم راه او ادای احترام کردند خود را سالمندان پس از خروج از خیلی استرس واقعا یک قلب شجاع تجلیل پلیس بمبئی گفت:” یک کاربر. کاربر دیگری گفت: “تجلیل به تو هرگز نگرش است. خوش آمدید قهرمان. با هم ما می توانیم و ما خواهد شد.” یک کاربر گفت: “شما بچه ها سنگ! قدردانی.”

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de