شیوع کروناویروس: پلیس آواز می خواند ‘Teri Mitti’ از آکشی کومار ‘Kesari’ به پرداخت ادای احترام به قهرمانان

شیوع کروناویروس: پلیس آواز می خواند ‘Teri Mitti’ از آکشی کومار ‘Kesari’ به پرداخت ادای احترام به قهرمانان – اخبار

به روز شده: مارس 05, 2020, 19:03 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

تصویری از یک پلیس از پلیس دهلی آواز ‘Teri Mitti’ از Akshay Kumarâà ، €’s 2019-starrer Kesari با تشکر بهداشت و درمان کارگران شده است ساخت دور از رسانه های اجتماعی

A screengrab of the video posted by Rajat Rathor on Facebook

یک screengrab از این ویدئو ارسال شده توسط Rajat Rathor در Facebook

همیشه از موارد از Coronavirus outbroke در کشور پلیس پرسنل بهداشت و درمان کارکنان و سایر ضروری کارگران مشغول به کار در خط مقدم برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر در حال مورد ستایش قرار داد به عنوان قهرمانان. در یک حرکت برای بیان قدردانی نیروی هوایی هند هلیکوپتر باران گلبرگ های گل در بیمارستان درمان COVID-19 بيمار در نقاط مختلف کشور در مارس 3. همچنین COVID تیم پلیس دهلی انجام یک sirened parikrama از همه هند موسسه علوم پزشکی (AIIMS) برای تشکر از کارکنان بهداشتی درمانی.

در حال حاضر تصویری از یک پلیس از پلیس دهلی آواز ‘Teri Mitti’ از آکشی کومار 2019-starrer Kesari با تشکر بهداشت و درمان کارگران شده است ساخت دور از رسانه های اجتماعی از دیر شده است. این فیلم یک دقیقه و هشت ثانیه-فیلم بلند ارسال شده توسط Rajat Rathor در Facebook رو شهروندان swooning بیش از صدای او و گیتار مهارت. او خواند پوشیدن لباس خود را برای بیان قدردانی خود را به تاج رزمندگان مبارزه برای مهار این بیماری همه گیر در خط مقدم.

او در زیر نویس این ویدئو “ادای احترام از طرف من. برای تمام قهرمانان که در حال مبارزه با این pandemic🇮ðŸ‡3 پزشکان و عضو نیروی سلام به همه از تو. این آهنگ یکی از مورد علاقه من آهنگ” تصویری ارسال شده در هفته گذشته به دست آورد 26,253 نمایش در Facebook با بیش از 1000 لایک و به اشتراک گذاشته شده 670 بار.

یک کاربر در نظر گفت: “این بسیار صدای دوست داشتنی. من این را دوست دارم.” کاربر دیگری می گوید: “کاملا تحت تاثیر قرار گرفته از تو هنر در دهلی اداره پلیس……” یک کاربر گفت: “سلام به همه, هندی, پلیس.”

شما چه فکر میکنید در مورد این پست ؟

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im