شیوع کروناویروس: پاسبان را طرح دست-رایگان sanitising واحد برای پلیس

شیوع کروناویروس: پاسبان را طرح دست-رایگان sanitising واحد برای پلیس – اخبار

انتشار: Apr 18, 2020, 12:54 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

نهایی سال M Tech دانشجو ساخته شده است این واحد در حال حاضر نصب شده در پنج ایستگاه های پلیس در بمبئی که به كشتن افراد در عرض چند ثانیه با یک هزینه تولید تنها 15,000 تومان

This picture has been used for representational purposes. Picture/ANI-Twitter

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف است. عکس/ANI-توییتر

در زمانی که Mumbaikars در حال تلاش برای هدایت و روشنی از انقباض Coronavirus پاسبان را طراحی کرده است مقرون به صرفه دست آزاد sanitiser مجلسی که نصب شده در پنج ایستگاه های پلیس در بمبئی. Amit Kolekar نهایی سال M Tech دانشجو از Rajaram Bapu موسسه فناوری در سنگلی ساخته شده است واحد که در كشتن افراد در عرض چند ثانیه با یک هزینه تولید تنها 15,000 تومان, Mumbai Mirror گزارش شده است.

با سفارش شده است ریختن برای 23 ساله Kolekar دستگاه دانش آموز می گوید که به عنوان دست برگزار شد sanitisers حمل خطر آلوده کردن دیگران این دستگاه نیاز کاربران به فشار پدال نصب شده در آن به آن را فعال کنید. هنگامی که پدال ترمز تحت فشار قرار دادند و دو نازل نصب شده در داخل واحد اسپری غبار یک sanitising راه حل در نتیجه ضد عفونی کاربر در ده ثانیه.

گرفتن الهام از پدرش Sambhaji Kolekar که با این نسخهها کار در محلی اسلحه واحد در Naigaon, Dadar (شرق) در Kalyan ساکن می گوید که او نگران بود که حمل sanitiser خواهد بود نه یک گزینه موثر است. “ما نگران بودند که پدر من خواهد گام برای کار whilemost همه رو گزینه برای کار از خانه. به عنوان حفاظت از همه او بود یک بطری sanitiser و ماسک. خود او نگران است که او ممکن است با تصویب این ویروس به آمریکا پس از آمدن صفحه اصلی” Kolekar به این روزنامه گفت.

برای حل این مشکل Kolekar که دارای لیسانس’ در رشته مهندسی تبدیل به یوتیوب آموزش برای ایده های جمع آوری مواد یک پمپ از یک godown نزدیکی برخی از راهنمایی پدال و یک سر دوش برای ساخت این واحد است. توضیح اجرای ایده خود را Kolekar می گوید: “در دانشگاه ما آموخت که چگونه به کار با دیگ بخار, پمپ, آناند هیدرولیک. من فقط کشیده تا برخی از یوتیوب آموزش و دیگر DIYs برای کمک به.”

محصول نهایی همراه با 14 لیتری مخزن با آب پر شده و دو لیتر sanitiser با بقیه مواد کمک برای ضد عفونی کردن پلیس و lathis در ثانیه است. و از آن ساخته شده بود در بودجه 15,000 تومان. “این 15,000 تومان من شارژ به طور کامل مورد استفاده برای خرید مواد و تجهیزات. به علاوه من نیز باید پرداخت برق که کمک می کند تا من نصب واحد.”

این گزارش می گوید که این واحد می تواند مورد استفاده مجدد قرار برای کشاورزی و آبیاری باغ ها و در جوامع مسکن پس از Coronavirus تهدید فروکش. اتاق در حال حاضر نصب شده در Narpoli, Kalachowkie, Mankoli و Kon ایستگاه های پلیس و بیواندی ترافیک chowki در شرق اکسپرس بزرگراه. Kolekar می گوید که او نیز نزدیک شده است توسط جوامع مسکن به عنوان به خوبی.

DCP Amit Kale از تانه ترافیک بخش نقل شد با این روزنامه عنوان کرد و گفت که او دریافت بازخورد مثبت در مورد واحد خواستار آن ارزان و موثر است. “و آن را یک ماده از غرور و افتخار برای ما است که ما پاسبان را با چنین نوآوری برای کاهش پدرش مخمصه” او گفت:.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im