خرید رپورتاژ

شیوع کروناویروس: کالج سعی کنید به نگه داشتن گرفتن در آینده میان زمان نامشخص – اخبار

به روز شده: May 04, 2020, 07:52 IST | Pallavi هوشمند | بمبئی

کالج های شهر نگه داشتن جوانان مشغول تمرین آزمون تجدید نظر و سخنرانی جلسات مشاوره و بهره اضافی بر اساس دوره های آنلاین

St Xavier's Principal Dr Rajendra Shinde meets the students' council online

سنت خاویر اصلی دکتر راجندرا Shinde در دیدار دانش آموزان شورا آنلاین

با برنامه های خود را در tizzy و استادان مسابقه برای تغییر, آموزش, آنلاین, شهر کالج ها در حال استفاده از تاکتیک های مختلف برای نگه داشتن دانش آموزان و روحیه بالا در میان زمان نامشخص است.

در حالی که امتحانات تا حد زیادی لغو کالج ها در حال نگه داشتن حرکت از مطالعات رفتن. KC کالج در Churchgate مثلا انجام خواهد شد امتحانات به عنوان برنامه ریزی شده اما با یک تفاوت. امتحانات برنامه ریزی شده در مارس 8 در حال حاضر خواهد شد یک تمرین آزمون آنلاین برای دانش آموزان در حالی که آزمون واقعی برگزار خواهد شد بعد.

در حالی که در واس کالج قانون در Chembur تجدید نظر و سخنرانی در حال انجام آنلاین به دنبال شک-پاکسازی کردند. ننگین Parle N M کالج, همراه با در نظر گرفتن کلاس های آنلاین نیز تمرکز بر سلامت روان دانشجويان به خصوص از کسانی که در سال آخر خود را و مواجهه با عدم قطعیت.

درست مثل مدارس اکثر دانشکده ها بیش از حد خود را تکمیل کرده درسی و به دنبال به جلو به امتحانات نهایی و تعطیلات تابستان است. اما در حال حاضر آنها به دنبال راه هایی برای نگه داشتن جوانان مشغول و به آنها کمک مطالعه برای امتحانات نهایی.

“دانشگاه ما تصمیم گرفته است به دانش آموزان PPTs و یادداشت های دیگر به طوری که آنها ممکن است ادامه تحصیل در خانه و آماده کردن تکالیف است که می تواند ارزیابی شود آنلاین. اما برخی از استادان و من نیز با در نظر گرفتن سخنرانی های آنلاین برای اطمینان از یادگیری صورت می گیرد به هر دو روش. این برنامه انعطاف پذیر است و موضوعات متناوب بین سخنرانی و بحث و پاکسازی شک” گفت: Bhushan Shinde, دستیار استاد در واس دانشکده حقوق

KC اساتيد دانشگاه از سوی دیگر نه تنها برگزاری کلاس های آنلاین و همچنین کار بر روی ایجاد مناسب محتوای آنلاین. “ما همچنین در ادامه با امتحانات شروع از آوریل 8. اما آزمون در حال تمرین است. ایده این است برای تعامل با دانش آموزان به طوری که آنها آماده هستند برای واقعی امتحانات,” دکتر گفت: Hemlata Bagla اصلی دانشگاه است. اساتید جدا ارائه راهنمایی حرفه ای نیز بحث در مورد وضعیت جهانی. “جوانان و تمایل به برداشتن یک گام در یک زمان. نمی شود آنها فکر کردن در مورد آینده بعد از امتحانات. اما قطعیت نمی توان انکار کرد به خصوص وقتی که می آید به آموزش عالی در خارج از کشور. بسیاری از هندی موسسات ارائه دوره های خوب در سطح بالاتر در حال رفتن برای به دست آوردن اهمیت” گفت: Bagla.

N M کالج به اشتراک گذاشته است مخاطبین خود را در خانه مشاور با دانش آموزان است. “همراه با سخنرانی تجدید نظر و ارزیابی یکی از عوامل مهم سلامت روانی از دانش آموزان ما. نه تنها این بی سابقه بار اما نسل جوان نیز خیره در عدم قطعیت به خصوص نهایی دانش آموزان سال خواهد بود که مایل به مطالعه بیشتر و یا کار می کنند. کمک در دسترس است برای هر کسی است که در مواجهه با اضطراب یا استرس,” دکتر گفت: Parag Aajgaonkar اصلی از کالج.

VES law college students attend a revision lecture online
واس قانون دانشجویان حضور یک تجدید نظر در سخنرانی آنلاین

به طور مشابه, سنت خاویر کالج بیش از حد تمرکز بر تقویت دانش آموزان روحیه. اصلی دکتر راجندرا Shinde گفت: “در حالی که ما کوچک پروژه های تحقیقاتی در ادامه آنلاین, انجام, تمام, تجدید نظر, کلاس های آنلاین امکان پذیر نمی باشد با توجه به تعداد زیادی از دانش آموزان در هر کلاس. تمرکز ما این است که به نگه داشتن در تماس با دانش آموزان است. ما مشاوران حرفه ای و فعال دانشجويان شورا به تعامل با دیگر دانش آموزان است. اغلب دانش آموزان نمی ممکن است بخواهید برای باز کردن. اما آنها ممکن است بحث در مورد همه چیز با همسالان خود و این است که در آن دانش آموزان شورای شمارش. ما در دیدار با دانش آموزان شورا هر هفته همراه با مشاور برای به روز رسانی.”

اساتید ویلسون در کالج در حال شکار برای دوره های آنلاین است که دانش آموزان خود را می تواند به دنبال در حالی که به طور منظم تجدید نظر در کلاس ها ادامه خواهد داد. اصلی دکتر میشل فیلیپ گفت: “در حال حاضر وجود دارد هیچ وضوح در زمانی که امتحانات برگزار خواهد شد. استادان ما در حال کمک به دانش آموزان بیشتر از این زمان با در نظر گرفتن دوره های اضافی بر اساس منافع خود را. ما نمی تواند انجام کلاس های آنلاین همانطور که ما نیز باید دانش آموزان محروم از پس زمینه که ممکن است باید از این امکانات به شرکت کنند.”

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان