شیوع کروناویروس: Chembur زن و شوهر فریب خورده تومان 1 لاخ پس از سفارش مشروب در میان مستند

شیوع کروناویروس: Chembur زن و شوهر فریب خورده تومان 1 لاخ پس از سفارش مشروب در میان مستند – اخبار

به روز شده: May 31, 2020, 12:55 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در شکایت این مرد گفت: او پیدا کردن شماره آنلاین. فروشنده به او گفت این مقدار بود 3,000 تومان و در پی یک بار رمز عبور (OTP) که ارائه شد اما این مبلغ کسر شد 30000 تومان.

This image has been used for representational purposes only.

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف تنها.

در میان سراسر کشور مستند یک Chembur زن و شوهر فریب خورده شد بیش از Rs 1 لاخ پس از آنها به نام یک شماره از یک فروشگاه شراب’ به منظور مشروب.

42 ساله شکایت با Tilak نگر ایستگاه پلیس در مارس 27 ادعا که شوهرش به نام یک شماره به خرید های مختلف است که ارائه شده به فراموش خانه تحویل و به اشتراک گذاشته جزئیات کارت برای معامله یک بار از هندوستان گزارش بخوانید.

مرد گفت: تماس ساخته شده بود به یک فروشگاه شراب او آنلاین در بر داشت. پلیس گفت که آنها خواهد اطمینان از پرس و جو انجام شده است. شاکی گفت: آنها می خواستند مطمئن شوید که پلیس به بررسی و دیگران امن به عنوان شماره تلفن همراه فعال است حتی در حال حاضر.

در شکایت این مرد گفت: او پیدا کردن شماره آنلاین. فروشنده به او گفت این مقدار بود 3,000 تومان و در پی یک بار رمز عبور (OTP) که ارائه شد اما این مبلغ کسر شد 30000 تومان.

خریدار پس از آن به نام فروشگاه و گفته شد که این معامله تا به حال اتفاق افتاده است “اشتباه” و ارائه به بازپرداخت آن که یکی دیگر از OTP به نظر می رسد بر روی تلفن خود را. در این گزارش گفت: “به طور مشابه شش برابر OTP شد به دنبال بازگشت پول” و آن را “ارائه” در “صادقانه باور” که پول خواهد بود بازگشت. اما پول خارج شد هر زمان که در مجموع Rs 1.03 لاخ. این زن و شوهر پس از آن متوجه است که آنها در حال فریب خورده و وقتی با او تماس گرفته شده در این فروشگاه به او گفته شد تحویل نمی توان انجام می شود و پول خواهد بود بازگشت.

زن و شوهر به نام روز بعد همان شخص در جواب با نام های مختلف. در مارس 26, teh شرکت کارت اعتباری خواسته آنها را به یک فایل شاه.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>