شیوع کروناویروس: مرکز اعزام تیم در 50 شهری بدن با بالا COVID-19 موارد

شیوع کروناویروس: مرکز اعزام تیم در 50 شهری بدن با بالا COVID-19 موارد – اخبار

به روز شده: Jun 09, 2020, 21:41 IST | سرپرستان | بمبئی

این تیم را کمک به دولت های ایالتی و UT دولت با ارائه پشتیبانی فنی برای مهار و تسهیل مدیریت Covid-19 شیوع وزارت بهداشت گفت:

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

وزارت بهداشت و رفاه خانواده (MoHFW) مستقر در سطح بالا و چند انضباطی مرکزی تیم به 15 متحده و اتحادیه سرزمین (UTs) پوشش بیش از 50 منطقه و شهرداری بدن که شاهد بالا جهش از Covid-19 موارد است.

این تیم را کمک به دولت های ایالتی و UT دولت با ارائه پشتیبانی فنی برای مهار و تسهیل مدیریت Covid-19 شیوع وزارت بهداشت گفت.

ایالات متحده و UTs که این تیم مستقر شده اند عبارتند از: ماهاراشترا (7 منطقه یا شهرداری), Telangana (4) تامیل نادو (7) راجستان (5) آسام (6), Haryana (4) گجرات (3) کارناتاکا (4), Uttarakhand (3), Madhya Pradesh (5), West Bengal (3) دهلی (3) بیهار (4), Uttar Pradesh (4) و Odisha (5).

این تیم شامل دو کارشناسان بهداشت عمومی اپیدیولوژی پزشکان و ارشد مشترک وزیر سطح گره افسر اداری handholding و بهبود حکومت داری.

این تیم در زمینه کار و بازدید از امکانات مراقبت از بهداشت برای حمایت از دولت وزارت بهداشت در اجرای تدابیر مهار و درمان کارآمد و مدیریت بالینی از موارد در مناطق و شهرستانها.

به منظور اطمینان از هماهنگی بهتر و سریع عمل بر روی زمین و تصویب گرانول, استراتژی آن پیشنهاد شده است که این مناطق و شهرداری ها باید به طور منظم باقی می ماند در تماس با مرکزی تیم که در حال حاضر در حال هماهنگی با ایالات متحده است.

“چنین مکرر تعاملات را بیشتر تقویت نظارت مهار تست و درمان مرتبط با عمل بر روی زمین” وزارت گفت.

مرکزی تیم کمک می کند متحده و UTs در پرداختن به برخی از چالش های مواجه شده توسط خود مقامات مانند تست تنگناها پایین آزمایش در هر یک میلیون جمعیت بالا تایید نرخ های بالا تست تایید رای دادن خطر کمبود ظرفیت بیش از دو ماه آینده بالقوه تخت کمبود رو به رشد مرگ و میر بالا و دو برابر شدن سرعت و ناگهانی سنبله در فعال موارد است.

این وزارت همچنین گفت که بسیاری از مناطق و شهرداری ها در حال حاضر formalised اختصاصی تیم هسته ای در سطح منطقه متشکل از سطح منطقه پزشکی و مقامات اداری به منظور هماهنگی با دولت مرکزی تیم به صورت منظم.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im