شیوع کروناویروس: مرکزی راه آهن جیر ستایش motorwoman در حال اجرا محلی

شیوع کروناویروس: مرکزی راه آهن جیر ستایش motorwoman در حال اجرا محلی – اخبار

به روز شده: Jun 20, 2020, 18:10 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

مرکزی راه آهن نیز توییتی عکس زنی که دیده می شود پوشیدن محافظ صورت و ماسک صورت

Picture/ Central Railways-Twitter

عکس/ مرکزی راه آهن-توییتر

محلی قطار تاسیسات بمبئی است. و در حالی که در مرحله اول از باز کردن محلی قطار خدمات در دسترس ساخته شد برای ضروری کارگران خدمات مانند مدنی کارکنان و مقامات پلیس و کارکنان بهداشت و درمان. این قطار اجرا شده توسط کسانی که ما آنها را به رسمیت شناخته نشده بود بسیار به عنوان یک “تاج قهرمانان” اما بسیار یکی از آنها را –به motormen.

در این راستا آهن مرکزی به اشتراک گذاشته است قدردانی پست motorwoman برای خدمات او در زمانی که این شهر دست و پنجه نرم کردن با کروناویروس موارد جذاب در حالی که مسافران را به اقدامات احتیاطی لازم را در حالی که سفر در قطار. آنها همچنین یک عکس از زن Manisha Mhaske Ghorpade است که دیده می شود پوشیدن محافظ صورت و ماسک صورت.

“درخواست تجدید نظر به مسافران به تمام اقدامات احتیاطی در حالی که سفر در قطار محلی. امن هشدار !” مرکزی راه آهن گفت: در صدای جیر جیر.

در این پست به اشتراک گذاشته شده در جمعه دست آورد 800 دوست دارد در توییتر و ترجمه 119 بار. کاربران اظهار نظر در پست, ستایش زن و راه آهن و برخی پیشنهاد کرد که او باید پوشیدن دستکش در حالی که در این کار است.

این قطار محلی خدمات از سر گرفته شد عملیات خود را پس از تعطیل برای 84 روز با توجه به مستند های اعمال شده پس از شیوع کروناویروس.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK