شیوع کروناویروس: آهن مرکزی توییتهایی تصویری از مسافران اجتماعی زیر فاصله در CSMT ایستگاه

شیوع کروناویروس: آهن مرکزی توییتهایی تصویری از مسافران اجتماعی زیر فاصله در CSMT ایستگاه – اخبار

انتشار: Jun 20, 2020, 18:38 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

مرکزی راه آهن ارسال شده یک ویدیو را در صفحه توییتر خود از مسافران پیاده روی و مذهبی اجتماعی زیر فاصله در غیر این صورت شلوغ CSMT ایستگاه راه آهن.

A screengrab of the video posted by the Central Railway on Twitter

یک screengrab از این ویدئو ارسال شده توسط راه آهن مرکزی در توییتر

پس از بودن در زیر یک مستند های اعمال شده توسط Coronavirus شیوع تقریبا دو ماه بمبئی است که در مرحله اول از باز کردن 1.0 پس از آغاز ماه ژوئن. با قطار محلی خدمات سرگیری تنها در 15 ژوئن ضروری برای کارگران خدمات مانند مدنی کارگران مقامات پلیس و کارکنان بهداشت و درمان مسافران شده اند و به سمت دفاتر خود و در نظر گرفتن احتیاط های ضروری خود را امن نگه دارید از این ویروس مرگبار است.

کار حرفه ای در حال حاضر بیشتر مراقب باشند در مورد این ویروس شده اند مسلح خود را با sanitisers پوشیدن ماسک و دستکش و زیر فاصله اجتماعی شامل بیشتر از گسترش این بیماری است.

پیشتر در روز دوشنبه مرکزی راه آهن ارسال شده یک ویدیو را در صفحه توییتر خود از مسافران پیاده روی و مذهبی اجتماعی زیر فاصله در غیر این صورت شلوغ CSMT ایستگاه راه آهن. مردم تقریبا همه آنها با پوشیدن ماسک و دستکش می توان قدم های ویروسی در سه راست صف و پیوستن به اجتماعی -فاصله محافل مشخص شده بر روی پلت فرم.

اجتماعی فاصله – جدید هنجار

مرکزی راه آهن نوشت: در عنوان این ویدئو “اجتماعی فاصله. هنجار جدید در حال دنبال شدن توسط #تاج رزمندگان در حالی که خروج CSMT امروز.” راه آهن های تشکر شده از مسافران به صورت زیر زندگی-صرفه جویی در پروتکل و گفت: “ما با هم می تواند به مبارزه با #COVID19.”

مشترک چند ساعت پیش تصویری را به دست آورد بیش از 5000 بازدید در باران توییتر بسته به 300 لایک و ترجمه نزدیک به 60 بار. کاربران اظهار نظر در پست, ستایش مقامات برای گرفتن ابتکار عمل را به مردم پیروی از قوانین در یک زمان مثل این.

آهن مرکزی قبلا در مورد ارسال یک motorwoman در حال اجرا یک قطار محلی شده است که در پیمودن ضروری کارگران مربوطه خود را در محل کار. Manisha Mhaske Ghophade دیده می شد با پوشیدن یک ماسک و یک چهره سپر به عنوان یک اقدام احتیاطی به هدایت روشنی از رمان coronavirus.منطقه از راه آهن هند نیز درخواست تجدید نظر به شهروندان خود چرخ دنده محافظ مانند ماسک و دستکش در حالی که سفر در محلی قطار.

که می تواند سفر در غرب راه آهن قطار ؟

در ضمن غربی راه آهن به ارمغان آورد یک شفافی لیست کارگران ضروری است که می تواند قطار پیمودن در منطقه است. ذکر شده را در شش بخش دسته اول شامل تمام کارکنان راه آهن از جمله کسانی که کار با MRVC IRCTC و همه کسانی که شده اند با توجه به اختیارات سفر در کارگر ویژه. دسته دوم را شامل همه کارکنان Mantralaya از جمله کسانی که در جمع آوری ،

در حالی که دسته سوم شامل کارکنان BMC MBMC, VVMC, TMC, KDMC, پلقر شهرداری شرکت های بزرگ از جمله معلمان از شهرداری مدرسه و قراردادی کارکنان درگیر با شهرداری شرکت های دسته چهارم شامل مقامات ماهاراشترا پلیس از جمله پلیس بمبئی و GRP. پنجمین دسته اجازه می دهد تا تمام کارکنان عمومی, اتوبوس, حمل و نقل تعهدات از جمله بهترین MSRTC, MBMT, VVMT, NMMT, TMT و KDMT و ششم شامل تمام دولتی/خصوصی کارکنان بیمارستان از جمله تمام پاتولوژی/آزمایشگاه تست کارکنان.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK