شیوع کروناویروس: آهن مرکزی اهداف 25,000 PPE مناسب در Matunga, پارل کارگاه

شیوع کروناویروس: آهن مرکزی اهداف 25,000 PPE مناسب در Matunga, پارل کارگاه – اخبار

انتشار: May 25, 2020, 13:25 IST | راجندرا B Aklekar | بمبئی

مرکزی راه آهن را 25,000 تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) یکسره از 1.5 لاخ coverall هدفمند برای تولید توسط راه آهن هند

This picture has been used for representational purposes. Picture/PTI

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف است. عکس/PTI

مرکزی راه آهن پس از تکمیل هدف خود را از 482 مربیان به COVID-آماده انزوا/قرنطینه بخش در حال حاضر آماده سازی خود برای تولید ضروری ترین پیشگیرانه تجهیزات coverall برای خط مقدم کارکنان – پزشکان و پیراپزشکی برادری.

مرکزی راه آهن را 25,000 تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) coverall از 1.5 لاخ coverall هدفمند برای تولید توسط راه آهن هند.

این PPE لباس خواهد بود طبق استاندارد و مشخصات تایید شده توسط DRDO نمونه فرستاده شده توسط راه آهن شمال. مواد خام خواهد شد برداشت از دولت تامین کنندگان مورد تایید هر coverall ساخته شده توسط راه آهن تومان هزینه خواهد شد. 422/- از جمله GST در حالی که یکی در بازار موجود هستند برای Rs. 808.50/-. تولید PPEs coverall مرکزی راه آهن خود را به تاخیر, آن را به عنوان حفاظت از خود را در خط مقدم کارکنان راه آهن از آلوده شدن.

راه آهن هند است در خط مقدم در کشور ما مبارزه با کروناویروس. حرکت اخیر توسط راه آهن هند برای تبدیل آن راه آهن مربیان به یک نجات غریق COVID-آماده انزوا/قرنطینه بخش با هواکش نشان می دهد که آمادگی و تفکر سریع توسط دولت راه آهن.

این تجهیزات حفاظت شخصی coverall خواهد بود بخیه در راه آهن مرکزی را پارل و Matunga کارگاه های آموزشی. سهم به این کشور آمادگی برای مقابله با Covid-19 پارل راه آهن کارگاه بسیار بسیار زیاد است که به تازگی کارگاه تولید 50 اکسیژن سیلندر چرخ دستی و عرضه شده به بیمارستان مرکزی راه آهن استفاده می شود برای سریع حرکت بسیار مورد نیاز اکسیژن سیلندر جدا از سهم خود را در تبدیل تعداد قابل توجهی از مربیان به جداسازی بخش.

140 سال پارل راه آهن کارگاه دارای تمایز منحصر به فرد ارائه خدمات به نیروهای مسلح در طول جنگ های جهانی. در حال حاضر آن است که کمک در راه قابل توجه به چهره مادر همه جنگ ها در مواجهه با ملت ما – COVID-19.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im