شیوع کروناویروس: مرکزی نیروهای شبه نظامی مستقر می شود در بمبئی از امروز

شیوع کروناویروس: مرکزی نیروهای شبه نظامی مستقر می شود در بمبئی از امروز – اخبار

به روز شده: مارس 19, 2020, 10:54 IST | ANI | بمبئی

بمبئی یکی از بدترین COVID-19 مناطق آسیب دیده در ماهاراشترا

File pic

فایل عکس

مرکزی نیروهای شبه نظامی مستقر خواهد شد در مناطق مختلف بمبئی در روز سه شنبه برای کمک به پلیس محلی در حال مبارزه با کروناویروس.

“مجموع 5 شرکت از CISF و CRPF به منظور اعزام به مناطق 1,3,5,6 و 9 در بمبئی از امروز” گفت: پلیس بمبئی PRO در حالی که صحبت کردن با رسانه ها.

قابل توجه منطقه -1 است Colaba به Marine Drive, منطقه 3 از Tardeo, Nagpada, Worli به نانومتر Joshi Marg, منطقه 5 از Dharavi به Dadar, منطقه 6 از Chembur به Mankhurd و منطقه 9 است Bandra به Amboli (Andheri غرب).

بمبئی یکی از بدترین COVID-19 مناطق آسیب دیده در ماهاراشترا. تعداد کل موارد مثبت در این شهرستان 21,152 این باشگاه گفت. مرگ و میر در بمبئی رز به 757 پس از 23 بیشتر از افراد سالم به عفونت در روز دوشنبه.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net