شیوع کروناویروس: کابین راننده فراری پس از یادگیری است که مسافر آزمایش مثبت

شیوع کروناویروس: کابین راننده فراری پس از یادگیری است که مسافر آزمایش مثبت – اخبار

به روز شده: Mar 29, 2020, 16:13 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بنگلور

راننده فرار کرد و به روستای خود در تامیل نادو پس از مقامات از سلامت و رفاه خانواده وزارت اطلاع او درباره مسافر

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

یک راننده تاکسی که تقبل قایق از آب عبور یک مرد از بازگشت از اسپانیا از بنگلور به Kempegowda بین المللی فرودگاه به هتل محلی در مارس 13, فرار این شهر پس از یادگیری است که از انسان شده است آزمایش مثبت برای کوروناویروس. او فرار کرد و به روستای خود در تامیل نادو پس از مقامات از سلامت و خانواده وزارت رفاه آگاهانه او را در مورد مسافر بار از هند گزارش شده است.

این راننده تاکسی است که گذر گاه مسافران در این شهرستان برای 15 سال گذشته مشغول به کار بود با یک تاکسی خبرخوان برای چند سال گذشته. او گفت: نقل شد که مقامات با او تماس پنج روز پس از او تقبل قایق از آب عبور مسافر. او شوکه شده بود به می دانم که او مرد اصلی تماس با ما و خواسته شده بود که بلافاصله پس از شستن ماشین.

“آنها از من پرسید اگر من در حال توسعه یک تب یا سرد. تا کنون من تا به حال هیچ نشانه ای اما من ناظر. من نگران بودن در بنگلور و سمت چپ برای شهر من با بستگان است که همچنین رانندگان تاکسی,” او گفت:.

راننده تاکسی شکایت کرده است که او و همکارش در معرض خطر به عنوان آنها رسیدگی مسافران چمدان و کمتر از شش فوت دور از آنها را در حالی که سفر. “با توجه به ترس از Covid-19 بسیاری از رانندگان تاکسی در حال حاضر پوشیدن ماسک. که مناسب نیست. ما حتی متوقف صحبت کردن با مشتریان است. من به یاد داشته باشید صحبت کردن به او,” او گفت:.

مقامات بهداشتی می دانیم که راننده تاکسی است از شهرستان فرار زمانی که او باید تحت انزوا اما درمانده هستند. ارشد بهداشت افسر به نقل عنوان کرد و گفت که او باید به دنبال ‘سخت انزوا برای 14 روز’ و باید تماس تلفنی به صورت همه گیر در تامیل نادو و با عجله به نزدیکترین بیمارستان اگر او احساس می کند هر گونه علائم ناشی.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>