شیوع کروناویروس: Byculla ایستگاه های آتش نشانی رسمی و همسر دختر در آزمون مثبت

شیوع کروناویروس: Byculla ایستگاه های آتش نشانی رسمی و همسر دختر در آزمون مثبت – اخبار

به روز شده: Apr 16, 2020, 15:46 IST | یک خبرنگار | بمبئی

سواب آزمون رسمی, پسر و کسانی که به خانواده اش و همچنین دیگر مقامات آتش مورد آزمایش قرار گرفتند و به ترتيب منفی

This picture has been used for representational purposes.

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف است.

همسر و دختر در قانون از یک مقام ارشد مشغول به کار در Byculla ایستگاه آتش آزمایش مثبت بود برای Coronavirus دو روز پیش.

آنها بلافاصله بستری در بیمارستان. از تماس نزدیک از خانواده مورد آزمایش قرار گرفتند بلافاصله توسط وزارت بهداشت از شهرداری E-بخش اداری راه اندازی اردوگاه ویژه گفت: رئیس آتش نشانی P Rahandale.

سواب آزمون رسمی, پسر و کسانی که به خانواده اش و همچنین دیگر مقامات آتش مورد آزمایش قرار گرفتند و به ترتيب منفی است.

به عنوان یک اقدام احتیاطی دو طبقه از ساختمان های مسکونی از ایستگاه آتش نشانی شده اند قرنطینه. همچنین خانواده ها از افسران آشنا به رسمی که قرار است تحت قرنطینه.

E-بخش وزارت بهداشت و درمان است که وضعیت را از نزدیک. تمام اقدامات احتیاطی گرفته شده به عنوان در هر SOP و پروتکل وزارت بهداشت از MCGM در محل برای مهار این بیماری همه گیر.

کارکنان آتش نشانی درگیر در sanitisation عملیات ارائه شده با PPE کیت و مصرف بسیار دقیق اقدامات احتیاطی در حالی که انجام این عملیات آتش ارشد گفت.

روحیه آتش نشانی کارکنان بسیار بالا است و آنها در حال ایستاده قوی برای رویارویی با این بیماری همه گیر. “همه ما موظف به وظیفه و انجام خواهد داد همان” او اضافه شده است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de