شیوع کروناویروس: بوکسور آنتونی جاشوا عنوان جهان دفاع می تواند به تاخیر افتاد

شیوع کروناویروس: بوکسور آنتونی جاشوا عنوان جهان دفاع می تواند به تاخیر افتاد – ورزشی

به روز شده: May 19, 2020, 11:58 IST | AFP | پاریس

همه پرواز بالا مسابقات فوتبال بوده است به حالت تعلیق تا زمانی که اوایل ماه آوریل در اولین با توجه به همه گیر باعث حدس و گمان است که فصل به پایان خواهد رسید در تابستان.

Anthony Joshua. Picture courtesy. Anthony Joshua's Instagram account

آنتونی جاشوا. تصویر حسن نیت ارائه میدهد. آنتونی جاشوا Instagram account

آنتونی جاشوا سنگین وزن جهان عنوان دفاع در برابر کوبرات Pulev می تواند به تاخیر افتاد تا ماه ژوئیه به دلیل هرج و مرج ناشی از کوروناویروس پروموتر ادی Hearn گفت: در روز سه شنبه. جاشوا است که با توجه به مبارزه Pulev در تاتنهام ورزشگاه در ژوئن 20.اما انگلیسی ها ستاره می تواند مجبور به تسلیم آن تاریخ اگر تاتنهام نیاز به زمین برای یک پتانسیل گسترش در لیگ برتر.

همه پرواز بالا مسابقات فوتبال بوده است به حالت تعلیق تا زمانی که اوایل ماه آوریل در اولین با توجه به همه گیر باعث حدس و گمان است که فصل به پایان خواهد رسید در تابستان. یورو 2020 شده است تحت فشار قرار دادند یک سال 2021 که باز کرده است تا در این برنامه به بازی بازی های داخلی مسابقات در ماه ژوئن و ژوئیه در صورتی امکان پذیر است. Hearn که Matchroom سازمان زودتر تایید به تعویق افتادن همه حوادث بوکس در مارس و آوریل است را رد کرد و چشم انداز هر یک از عمده حملات که صحنه پشت درهای بسته.

با اشاره به جاشوا ژوئن 20, تاریخ Hearn گفت: آسمان ورزشی اخبار: “در حال حاضر آن را هنوز هم در جای خود. “بدیهی است که با اخبار از یورو لغو شدن و گسترش احتمالی لیگ برتر فصل اسپرز ممکن است نیاز این ورزشگاه در ماه ژوئن.

“ما باید یک گزینه برای اجرای آن مبارزه در ماه جولای نیز در همان ورزشگاه. همه چیز در حال حاضر است که واقعا مورد وضعیت و روز به روز وضعیت تلاش برای فکر می کنم روی پای خود را.

“20 ژوئن است که یک مدت زمان طولانی دور. آن را هنوز هم در برنامه های ما و ما شده اند صحبت به تاتنهام را به مطمئن شوید که ما همه در همان صفحه و که ما می دانیم که ما باید همان استراتژی حرکت رو به جلو.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>