شیوع کروناویروس: BMC برای به دست آوردن ساختمان های خصوصی برای quarantining

شیوع کروناویروس: BMC برای به دست آوردن ساختمان های خصوصی برای quarantining – اخبار

به روز شده: May 01, 2020, 07:44 IST | یک خبرنگار | بمبئی

تعداد COVID-19 مثبت بیماران در حال افزایش در این شهر و از این رو نیاز به امکانات قرنطینه نیز رفته است

Streets of Lower Parel are empty amid the lockdown. Pic/Atul Kamble

خیابان های پایین تر پارل خالی میان مستند. عکس/Atul Kamble

این Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) است که همه مجموعه ای برای به دست آوردن اتاق ها در ساختمان های خصوصی و هتل ها و کروز و ازدواج سالن قرنطینه اهداف است.

شهرداری کمیسر قدرت است ward ماموران برای به دست آوردن اتاق خالی در حوزه های قضایی خود را. مواد غذایی و اساسی ترتیبات در این مکان خواهد بود ارائه شده توسط BMC.

تعداد COVID-19 مثبت بیماران در حال افزایش در این شهر و از این رو نیاز به امکانات قرنطینه نیز بالا رفته است.

BMC شناسایی 146 مهار مناطق (مناطق که در آن بيمار زودتر پیدا) در دوشنبه و سه شنبه که بسیاری از آنها زاغه جیب.

بنابراین BMC کمیسر Pravin Pardeshi تا به حال تصویری-جلسه با افسران و corporators آموزش آنها را برای به دست آوردن اتاق خالی.

معاون کمیسیون از بخشهای شده اند-به دست آوردن خالی مسکونی لژ هتل dharmashalas, باشگاه, نمایشگاه, مراکز دانشگاه خوابگاهها خوابگاه مسکونی, کشتی, کشتی, ازدواج, سالن gymkhanas و سالن های ضیافت با اثر فوری.

این می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای quarantining افرادی که در تماس با یک COVID-19 بیمار هستند و نه علامتی نشده است. BMC را ارائه مواد غذایی و اساسی

کمیسر موضوع را جداگانه سفارش برای پرداخت به صاحبان این اماکن است. هر کسی که مخالف این حرکت را اقدام در بخش 188 (سرپیچی از دستور بموقع اعلام شده توسط یک بنده) IPC و در صورت حبس تا شش ماه یا جریمه نقدی و یا هر دو.

Pardeshi گفت پرخطر و کم خطر افرادی که در تماس با بیماران در حال زندگی در خانه های کوچک و مشترک با استفاده از امکانات بهداشتی نتیجه ساخت خود را آسیب پذیر و بنابراین نیاز به تغییر آنها.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>