شیوع کروناویروس: BMC راه اندازی ‘ماموریت Zero سریع طرح اقدام برای مبارزه با COVID-19

بمبئی – اخبار

به روز شده: Jun 22, 2020, 20:34 IST | ANI | بمبئی

دولت وزیر محیط زیست Aaditya Thackeray به نام ابتکار جدید “تعقیب ویروس” برای بدترین مناطق آسیب دیده از شهر

State Environment Minister Aaditya Thackeray at NSCI dome. Pic/Twitter Aaditya Thackeray

دولت وزیر محیط زیست Aaditya Thackeray در NSCI گنبد. عکس/توییتر Aaditya Thackeray

این Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) در روز دوشنبه راه اندازی شد ‘ماموریت صفر” اقدام سریع طرح در Shahaji Raje Bhosale مجموعه ورزشی در یک پیشنهاد برای مبارزه با شیوع کروناویروس وضعیت در این شهر که به شدت تحت تاثیر قرار بگیرد. تحت برنامه 50 موبایل داروخانه وانت را پوشش نقاط مختلف بمبئی برای 2-3 هفته به انجام یک معاینه اولیه از بیماران.

“BMC راه اندازی ‘ماموریت صفر” اقدام سریع طرح در Shahaji Raje Bhosale مجموعه ورزشی Andheri. 50 موبایل داروخانه وانت در حال حاضر بازدید Mulund, Bhandup, Andheri, Malad, Borivali, Dahisar و Kandivali مناطق برای 2-3 هفته به انجام یک معاینه اولیه از بیماران” گفت: BMC.

در همین حال وزارت امور خارجه وزیر محیط زیست Aaditya Thackeray به نام ابتکار جدید “تعقیب ویروس” برای بدترین مناطق آسیب دیده از شهرستان. “BMC در حال راه اندازی است “تعقیب ویروس” رانندگی برای Mulund, ابها duo, Andheri, Malad, Borivali, Dahisar و Kandivali. شهردار Kishori Pednekar MC چهل و به عنوان نگهبان و وزرا و همکار من MLA اسلم شیخ و من در حال انجام همه چیز ما باید برای شما” Thackeray توییتی.

تا یکشنبه BMC گزارش شده بود 66,507 COVID-19 موارد در بمبئی. ماهاراشترا در ادامه به بدترین تحت تاثیر دولت توسط سرایت با 1,32,075 موارد و 6170, مرگ و میر, با توجه به وزارت بهداشت و رفاه خانواده.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK