شیوع کروناویروس: BMC با توجه به Jio باغ و Wankhede برای COVID امکانات

شیوع کروناویروس: BMC با توجه به Jio باغ و Wankhede برای COVID امکانات – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Apr 26, 2020, 21:20 IST | Arita سرکار | بمبئی

مدنی بدن است و همچنین برنامه ریزی برای افزایش ظرفیت مراکز قرنطینه در NESCO مرکز نمایشگاه در Goregaon و NSCI و آنها را با نزدیک شدن دو سازندگان برای کمک به ساخت امکانات مانند توالت.

Wankhede stadium

Wankhede ورزشگاه

در آماده سازی برای دولت مرکزی پیش بینی ممکن است افزایش در تعداد COVID-19 موارد در بمبئی در این ماه بدن مدنی است که در حال حاضر برنامه ریزی برای تبدیل بزرگ و فضاهای باز از جمله JIO باغ در BKC و Wankhede ورزشگاه به COVID مراکز مراقبت و قرنطینه امکانات. مدنی بدن است و همچنین برنامه ریزی برای افزایش ظرفیت مراکز قرنطینه در NESCO مرکز نمایشگاه در Goregaon و NSCI و آنها را با نزدیک شدن دو سازندگان برای کمک به ساخت امکانات مانند توالت.

ارشد مدنی مقامات گفت که در حالی که دولت مرکزی پیش بینی شده است که بعید است به حقیقت می پیوندند, BMC می خواهد به آماده شود برای امکان. یکی ارشد مدنی گفته اند که در طول یک جلسه COVID 19 نیروی کار کمیته در جمعه ایده با توجه به بزرگ و فضاهای باز مورد بحث قرار گرفت. “ما در حال حاضر در حال کار بر روی تبدیل مدنی-اجرا با کمک و برخی از مدارس خصوصی به مراکز قرنطینه. اما اگر وجود دارد افزایش در تعداد موارد در هفته های آینده ما نیاز به یک ظرفیت بالاتر. ما با توجه به 3-4 بزرگ و فضاهای باز و یک تیم را در سفر هر یک از فضاهای به بررسی منطقه گفت:” یک مقام ارشد مدنی رسمی.

با توجه به مدنی مقامات یک تیم به رهبری دکتر سانجی بلوط رئیس وظیفه کمیته بازدید JIO باغ در روز شنبه همراه با فضاهای دیگر. “امکانات و ظرفیت برای این فضا هنوز به طور ثابت خواهد شد که تصمیم گرفت پس از یک گزارش امکان سنجی برای هر یک از این سایت ها ارسال شده است” گفت: این مقام.

جدا از فضای باز مدنی بدن است و همچنین برنامه ریزی برای افزایش ظرفیت NESCO های موجود از 100 تخت به 1000 تخت و رسیده به سازندگان برای کمک به ساخت امکانات توالت. “ما خواسته Romell و Ajmera گروه برای کمک به ساخت و ساز مرتبط با کار به طور موقت توالت و دفع زباله است. با توجه به یافته های این گزارش امکان سنجی ما نیز برنامه ریزی شامل سازندگان برای کمک به ساخت سازه های موقت به عنوان COVID امکانات مراقبت” گفت: یکی دیگر از ارشد مدنی رسمی.

مدنی گفت که در حالی که ظرفیت 20,000 تخت است که برنامه ریزی شده در 700 مدنی-اجرای مدارس دیگر 25,000 تخت اندازی خواهد شد در حدود 500 کمک مدارس. “ما خواسته معاون کمیسیون از هر بخش به راه اندازی این فضاها و آنها باید آماده در عرض یک هفته. بخش سطح مقامات نیز خواسته شده است برای شناسایی مدارس خصوصی که در آن یکی دیگر از 4000-5000 تخت را می توان در فضاهایی مانند سالن تربیت بدنی گفت:” مقام. در حال حاضر ظرفیت تجمعی از تمام امکانات راه اندازی توسط BMC در حدود 7000 تخت و برنامه ها برای افزایش آن به بیش از 50000 تخت در هفته های آینده.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de