شیوع کروناویروس: بهترین اجرا می شود خانمها در اتوبوس, کارکنان, ادامه تظاهرات سکوت

شیوع کروناویروس: بهترین اجرا می شود خانمها در اتوبوس, کارکنان, ادامه تظاهرات سکوت – اخبار

به روز شده: Jun 13, 2020, 19:09 IST | راجندرا B Aklekar | بمبئی

بهترین های کارگری زیر چتر بهترین Sanyukt Kamgaar Kruti برای samiti (BSKKS) آغاز کرده است اعتراض در هر انبار شروع ژوئن 11

Picture/Rajendra B Aklekar

عکس/راجندرا B Aklekar

حتی به عنوان بهترین انجام در روز چهارشنبه آغاز شده اختصاصی بانوان ویژه اتوبوس به عنوان یک ابتکار جدید اجتماعی را حفظ فاصله عصبانی کارکنان از صحنه تظاهرات سکوت در Ghatkopar اتوبوس انبار برای عدم ایمنی در کار و اتهام سوء مدیریت توسط دولت برای افزایش Covid-19 موارد در میان کارکنان.

“از مجموع 418 Covid-19 مثبت کارکنان 267 بازیافت شده است که به معنی میزان بهبودی در حدود 64 درصد است. روز پنج شنبه در انجام عمل مورد 2,480 اتوبوس” بهترین سخنگو گفت.

بهترین های کارگری تصمیم گرفته اند به مرحله یک سری از تظاهرات سکوت در برابر دولت دست زدن به COVID-19 بحران است. اتحادیه ها زیر چتر بهترین Sanyukt Kamgaar Kruti برای samiti (BSKKS) آغاز کرده است اعتراض در هر انبار شروع ژوئن 11.

Shashank Sharad رائو که سر BSKKS گفت: آنها در سمت چپ با هیچ چاره ای اما برای برجسته کردن افزایش تعداد مرگ و میر در میان بهترین کارکنان در دو ماه گذشته با توجه به COVID-19.

او گفت: اتحادیه های کارگری انجام خواهد شد از جمله تظاهرات در طول ماه های مختلف, اتوبوس, انبارهای بهترین تعهد به مسئله ای غفلت توسط دولت برجسته شده است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de