شیوع کروناویروس: Bengal متعهد به انجام COVID-19 آزمون در بدن مرده

شیوع کروناویروس: Bengal متعهد به انجام COVID-19 آزمون در بدن مرده – اخبار

به روز شده: Jun 16, 2020, 13:59 IST | سرپرستان | کلکته

“ما به شدت به دنبال همه Covid-19 دستورالعمل در هر سه دسته از مشکوک احتمالی و مثبت تاج بیماران هر چند” Sen گفت: اضافه کردن این بخش به فکر صدور یک بخشنامه به زودی

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

پس از کثیف حماسه دفع از بدن در کلکته را Garia محل عمومی را جلب توپخانه ضد هوایی غرب بنگال در بخش بهداشت و درمان است که در حال حاضر خانههای گلی خالی نیست برای انجام Covid-19 آزمون در بدن مرحوم بیماران به خصوص اگر آنها تشخیص داده نمی شدند با کروناویروس علائم مانند.

یک ویدیو رفته بود ویروسی در رسانه های اجتماعی در هفته گذشته نشان داد که تجزیه بدن کشیده شدن به یک کلکته شهرداری شرکت ون یکی پس از دیگری در روز روشن در Basdroni ایستگاه پلیس در منطقه است. این تصویری بود که بنا به گزارش شات در خارج از Garia کوره های جسد سوزی که در آن منطقه مردم در اعتراض به هولوکاست از 14 تجزیه بدن گزارش گفت:.

با توجه به Trinamool کنگره Rajya سبها MP و هندی انجمن پزشکی (IMA) رئیس جمهور Santanu Sen تصمیم گیری مورد نیاز است در نظر غیر ضروری آزار و اذیت خانواده بيماران.

“در آن طول می کشد چند روز برای دریافت Covid گزارش آزمون حتی پس از مرگ یک بیمار است. بدن نیز انباشت اشیاء بدست آمده در morgues باعث اضافی آزار و اذیت به بیمار احزاب و همچنین بیمارستان مقامات” Sen گفت.

فيلسوفان و رئیس گفت که تاج کیت های آزمایش نیز بی ارزش استفاده می شود در بدن نشان نمی Covid علائم مانند.

“ما به شدت به دنبال همه Covid-19 دستورالعمل در هر سه دسته از مشکوک احتمالی و مثبت تاج بیماران هر چند” Sen گفت: اضافه کردن این بخش به فکر صدور یک بخشنامه به زودی.

در همین حال شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) و وزارت بهداشت در روز سه شنبه آغاز شد Covid-19 آنتی بادی آزمون در پنج مهار منطقه در سراسر کلکته.

“من باز به همه نوع پژوهش است. من خوش حال حرکت است. من واقعا خوشحال خواهد بود اگر کارشناسان می تواند زمین تا با چیزی پربار تا آنجا که به مبارزه با کروناویروس نگران است. درایو آغاز شده و در Dhakuria منطقه صبح امروز” کلکته شهرداری شرکت هیئت دولت سر Firhad حکیم گفت.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de