شیوع کروناویروس: ممنوعیت پروازهای بین المللی تمدید تا تاریخ 31 ژوئیه

شیوع کروناویروس: ممنوعیت پروازهای بین المللی تمدید تا تاریخ 31 ژوئیه – اخبار

به روز شده: Jul 03, 2020, 16:36 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | دهلی نو

تنها باری و پروازهای تایید شده توسط DGCA اجازه خواهد داشت

Photo used for representational purposes

عکس مورد استفاده برای اهداف بازنمودی

هند روز جمعه تمدید ممنوعیت پروازهای بین المللی تا تاریخ 31 ژوئیه به عنوان کشور وارد ‘باز کردن 2 فاز شامل گسترش coronavirus.

اداره کل هواپیمایی کشوری (DGCA) منتشر شد دایره ای بیان کرد که بان کی مون در تمام پروازهای بین المللی تمدید شده است تا ژوئیه 31 و تنها باری و پروازهای تایید شده توسط DGCA اجازه خواهد داشت.

“اما بین المللی در پرواز برنامه ریزی شده ممکن است اجازه داده شود که در مسیر انتخاب شده توسط مقامات صالح بر اساس مورد به مورد گفت:” حمل و نقل هوایی عمران سازمان تنظیم مقررات.

در ژوئن 26, DGCA گفته بود که پروازهای بین المللی خواهد بود ممنوع تا جولای 15, که در حال حاضر تمدید شده است.

تمام پروازهای داخلی و بین المللی بودند به حالت تعلیق در در اواخر مارس زمانی که اتحادیه دولت اعلام کرده بود این مستند شامل گسترش coronavirus. هوایی هند و خصوصی دیگر داخلی شرکت های هواپیمایی شده اند عامل برنامه ریزی بین المللی بازگشت پرواز در زیر مرکز Vande بهارات ماموریت است که آغاز شده در مارس 6.

هند از سر گرفته برنامه ریزی شده داخلی پروازهای مسافری در مه 25, پس از یک فاصله دو ماه. در حال حاضر شرکت های هواپیمایی تنها مجاز به استقرار 33 درصد از کل ظرفیت است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de