شیوع کروناویروس: حداقل 10 CMs بخواهید ساعت به در نظر گرفتن گسترش مستند تا مارس پایان

شیوع کروناویروس: حداقل 10 CMs بخواهید ساعت به در نظر گرفتن گسترش مستند تا مارس-پایان – اخبار

انتشار: May 11, 2020, 16:29 IST | سرپرستان | دهلی نو

این پیشنهادات شامل ادامه این مستند از فرودگاه ها و ایستگاه های راه آهن و مترو قطار

Prime Minister Narendra Modi wearing a protective mask chairs a meeting with chief ministers on COVID-19 lockdown via video conference, in New Delhi. Picture/PTI

نارندرا نخست وزیر با پوشیدن ماسک محافظ صندلی نشست وزرای ارشد در COVID-19 مستند از طریق ویدئو کنفرانس در دهلی نو. عکس/PTI

دهلی نو: اگر رئیس وزرای کنفرانس در روز سه شنبه سوم در کمتر از دو هفته تشکیل PM مودی است که نشانه ای است در حال رشد اتفاق که در جریان خاموش کردن باید ادامه یابد “حداقل برای دو هفته بیشتر”.

CMs نیز به نظر می رسید به توافق در باز کردن اقتصاد روستایی به ویژه بازار غلات. این پیشنهادات شامل ادامه این مستند از فرودگاه ها و ایستگاه های راه آهن و مترو قطار.

وجود دارد نشانه آن است که دفتر نخست وزیر است که فکر مدرج بلند کردن اجسام از مستند اقدامات و مارک و کشور را به قرمز و زرد و سبز مناطق بسته به شدت coronavirus گسترش یافته است.

به سازمان بنادر و دریانوردی را نیز بررسی وضعیت و با مقامات و کارشناسان منابع اضافه شده است. پس از نشست با, سیستم مدیریت محتوا, نخست وزیر نشان داد در سخنان خود که بر اساس توصیه های کشورهای مستند ممکن است تمدید شود تا دو هفته.

منابع نشان داد که حداقل ده نفر از وزرای ارشد “به شدت حمایت” گسترش مداوم خاموش کردن. در حالی که برخی از CMs توصیه کرده اند که در اعتراض به گسترش آن “حداقل برای بقیه مارس” برخی حمایت “احتیاط” در مورد او تصمیم می گیرد در برابر گسترش آن است.

پنجاب وزیر Amarinder سینگ پیشنهاد کرده است که گسترش در سراسر کشور خاموش شدن به صورت “حداقل دو هفته”. سانتی متر در حال حاضر افزایش یافته shutdown در پنجاب تا آوریل 1.

سینگ اعتقاد بر این است که خواسته برای کشت از اقدامات امداد به خصوص در یک زمان افزایش در حد مجاز استقراض از 3% به 4% متحده تولید ناخالص داخلی اصلاح FRBM عمل می کنند. منابع می گویند سینگ همچنین به دنبال “جایزه” برای کشاورزان در فصل برداشت. پنجاب یکی از بالاترین تعداد کشاورزان بزرگ شده اند که پیدا کردن آن را دشوار برای پیدا کردن کار برای harveadsting در طول خاموش کردن.

دهلی نو سانتی متر Arvind Kejriwal بیش از حد batted برای “اجرای دقیق و تداوم” از زمان خاموش کردن “حداقل تا مارس-پایان”.

Kejriwal که در حال مبارزه با بحران با توجه به Nizamuddin جماعت در دهلی نو درخواست کرده PM مودی به تدوین و فرموله کردن یک در سراسر کشور خاموش کردن سیاست به جای خروج از آن به ایالات متحده به تدوین و فرموله کردن سیستم خود را.

بسیاری از ایالت ها مانند راجستان و پنجاب در حال حاضر حاوی استراتژی خود را مستقل از این ساعت را اعلام البته بیشتر از عمل است. “دولت خاص و اطلاعیه ها نمی تواند به عنوان موثر” Kejriwal اعتقاد بر این است که گفت: بعد از ظهر از طریق ویدئو کنفرانس در روز شنبه.

Madhya Pradesh وزیر Shivraj سینگ چائوهان تشکر نخست وزیر برای در دسترس بودن بیش از تلفن. PM گفت: همه CMs در روز شنبه که او در دسترس خواهد بود بیش از تلفن برای آنها 24/7 با توجه به جدی بودن این وضعیت است.

هند به عنوان در صبح روز شنبه دیده است 6,565 فعال COVID-19 موارد است. Chauhan بیش از حد batted در برابر از بین بردن مستند. او همچنین مطلع هستم که مادها پرادش بحران مدیریت تیم های کاری در سطح منطقه در جای پای جنگ. پیشتر در دیدار با کف رهبران احزاب مختلف این ساعت نشان داده بود همان. سرپرستان گزارش شده در مارس 2 که ساعت مودی است که به شدت با توجه به گسترش زمان خاموش شدن است.

در جلسه روز شنبه چند سیستم مدیریت محتوا از جمله ماهاراشترا سانتی متر Uddhav Thackeray آمد پوشیدن ماسک صورت و PM مودی بیش از حد خال خال شد با پوشیدن یک چهره سفید را پوشش میدهد. راجستان و Odisha که باید تمدید خاموش کردن ساخته شده قوی زمین در سراسر کشور برای خاموش کردن نیز هست. در سیستم مدیریت محتوا’ جلسه, Uttar Pradesh سانتی متر یوگی Adityanath بیش از حد مورد علاقه گسترش مستند تا مارس پایان.

روز جمعه اتحادیه I&B وزیر Prakash Javadekar طی یک Fecbook آدرس به ABVP کادر در JNU به روشن ترین نشانه ای از تمدید shutdown. “چند متحده را تمدید تعطیلی به دلیل اقدامات این تنها راه ما می توانیم برنده این نبرد است. اگر ما باید به آماده شدن برای 15 روز دیگر ما نیاز داوطلبان.”

در زمان خاموش کردن به پایان می رسد در شب 14 آوریل.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de