شیوع کروناویروس | اشلی یانگ: سوپر مارکت خود را خطر اصلی در حال حاضر

شیوع کروناویروس | اشلی یانگ: سوپر مارکت خود را خطر اصلی در حال حاضر – ورزشی

به روز شده: Apr 26, 2020, 08:17 IST | یک خبرنگار | بمبئی

سابق منچستر یونایتد به مدافع اشلی یانگ که در حال حاضر نقش برای اینتر ارائه می دهد Coronavirus مشاوره از بحران زده میلان

Ashley Young

اشلی جوان

سابق منچستر یونایتد به مدافع اشلی یانگ که در حال حاضر در حال پخش را برای طرف اینتر میلان توضیح داده است که دقیقا آنچه زندگی است مانند مستند در وسط جدید ‘کانون’ از Coronavirus بیماری همه گیر. ایتالیا تا کنون دیده می شود نزدیک به 70,000 موارد مثبت و ثبت حدود 7000 مرگ و میر.

در یک سری از پیام های خود را به 2.5 میلیون پیروان توییتر جوان که نقل مکان کرد و از ایران به میلان در ماه ژانویه به اشتراک گذاشته شده خود را تجربه و توصیه همه به شدت به دنبال اجتماعی فاصله.

“یک سوپر مارکت است که خود را در خطر اصلی در گسترش این ویروس و حتی ابتلا به آن است. صحبت کردن با خانواده و دوستان در خانه [در انگلستان] آن را برای تلفن های موبایل مانند رفتن به دریافت مواد غذایی است که فقط دیوانه [با توجه به این مستند] اما به یاد داشته باشید, مستند معنی مستند. در ایتالیا رفتن به سوپر مارکت بسیار آرام است. هیچ دعوا بر سر غذا بدون محروم قفسه و هیچ سوء استفاده کارکنان برای محدود کردن مواد غذایی است. و معمولا فقط یک نفر مغازه برای یک خانوار توضیح داد:” جوان 34.

در هند, پس از نخست وزیر نارندرا گفتار 21-day مستند در روز سه شنبه وجود دارد گزارش ها از هرج و مرج در اکثر مغازه ها به عنوان مردم شروع به ازدحام آنها از ترس منابع در حال اجرا است. اما جوان به نام برای برخی از قوانین ساده در حالی که بیرون رفتن برای خرید لوازم ضروری. “صف برای رفتن به سوپر مارکت استاندارد است در اینجا در ایتالیا نه به دلیل آن را برای انباشت و یا حرص و طمع اما از آنجا که سوپر مارکت ها را محدود به تعداد زیادی از مردم از ورود در یک زمان پس از آن هرگز بیش از حد شلوغ. همیشه نگه داشتن فاصله خود را در تا. نگه داشتن چرخ پشت سر شما زمانی که شما باز کردن در تا آن را به عنوان مردم را از گرفتن بیش از حد نزدیک” او گفت:.

آسانسور و دیگر زمینه های مشترک نیز در مکان های که در آن یکی می توانید گرفتن ویروس و جوان هشدار داد در این مورد بیش از حد. “در آسانسور تنها از یک فرد ایستاده و در طرف مقابل رو به دیوار. اصلا نفس نسبت به آن شخص است. این ممکن است سخت به نظر برسد اما درمان هر کسی که در خانواده خود را به عنوان اگر آنها را به ویروس. آن را یک واکنش افراطی اما در نهایت کمک به صرفه جویی در زندگی می کند.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>