شیوع کروناویروس: Amul جدید ابله تشویق مردم به شرکت در Janta مقررات منع رفت و آمد

شیوع کروناویروس: Amul جدید ابله تشویق مردم به شرکت در Janta مقررات منع رفت و آمد – اخبار

انتشار: May 21, 2020, 19:00 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در آن ابله, Amul از مردم خواست تا در حمایت از janta مقررات منع رفت و آمد و قدردانی از همه کسانی که مشغول به کار دور ساعت برای نگه داشتن هند امن!

Amu's new doodle on Janta Curfew. Picture/Instagram Amul India

Amu جدید ابله Janta مقررات منع رفت و آمد. تصویر/Instagram Amul هند

در میان شیوع کروناویروس در روز پنج شنبه, PM, Narendra Modi, در حالی که پرداختن به ملت خواست مردم را به رعایت janta مقررات منع رفت و آمد از یکشنبه, مارس 22. ساعت مودی مودی اعلام کرد که داوطلبانه منع رفت و آمد به نام ” Janta حکومت نظامی که در آن او درخواست شهروندان این کشور را به ماندن در خانه از ساعت 7 صبح تا 9 ساعت در روز یکشنبه.

“اگر ممکن است لطفا تماس بگیرید حداقل 10 نفر در هر روز و به آنها بگویید در مورد ‘Janta حکومت نظامی’ و همچنین اقدامات لازم برای جلوگیری از coronavirus,” او گفت:. او همچنین خواسته شهروندان برای نشان دادن قدردانی برای افراد مشغول به کار در خط مقدم به منظور مبارزه با ویروس های ایستاده در بالکن و کف زدن و زنگ را زنگ برای پنج دقیقه در روز یکشنبه در ساعت 5 بعد از ظهر.

در حالی که مردم در سراسر اقشار مختلف از پشتیبانی PM مودی janta حکومت نظامی ابتکار حتی خاطرات با نام تجاری Amul آمده است به جلو با یک دودل برای نشان دادن حمایت برای علت نجیب. در نظر گرفتن رسانه های اجتماعی, Amul مشترک جدید ابله با عنوان: #Amul موضعی: ملی قدردانی از همه کسانی که مشغول به کار دور ساعت برای نگه داشتن هند امن!

در ابله janta مقررات منع رفت و آمد را Amul طلسم دیده می شود ایستاده در بالکن و کوبیدن صفحات. منحصر به فرد ابله نیز ویژه سه پایه و در عین حال گام های ضروری برای مبارزه با جهانی همه گیر. سه ملزومات بودند عطسه در حالی که پوشش دهان شستن دست و اجتناب از تماس فیزیکی.

در گذشته بیش از حد, Amul آمده است تا با منحصر به فرد doodles برای کمک به مبارزه با گسترش coronavirus. از یک ابله در کار از خانه اجتماعی فاصله, Amul آن را انجام داده است همه. تعداد کل موارد مثبت coronavirus صعود به 283 اتحادیه وزارت بهداشت و رفاه خانواده در روز شنبه است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


 • 1/12

  نخست وزیر نارندرا مودی روز جمعه خطاب به ملت در میان شیوع کروناویروس که تحت تاثیر بیش از 2 لاخ مردم است و ادعا کرد که نزدیک به 9000 در زندگی در سراسر جهان است.

 • 2/12

  اگر چه این نسبت در هند ممکن است نگاه نسبتا خوب مودی گفت که برای یک کشور در حال توسعه مانند هند COVID-19 بود و نه یک وضعیت مانند هر دیگر. او با تأکید بر این واقعیت است که هر هند نیاز به آگاهی و هشدار در حالی که مبارزه علیه COVID-19

 • 3/12

  در این سخنرانی که در ادامه برای حدود 30 دقیقه مودی مطمئن باشید ملت که عرضه خدمات ضروری نخواهد بود مانع.

 • 4/12

  او گفت این بود که هر هندی بود را به یک حل و فصل از مبارزه با ویروس. “وضوح و خویشتن داری بسیار مهم در مبارزه با این اپیدمی جهانی. به عنوان شهروندان, مردم نیاز به تقویت خود را حل و فصل به دنبال مشاوره های صادر شده توسط دولت مرکزی و دولت برای مبارزه با” او گفت:.

 • 5/12

  پس از حل و فصل می آید خویشتن داری. از او خواست که هر کس به ماندن در خانه و exercize خویشتن داری در حالی که بیرون رفتن. او به ویژه به خواست مردم بیش از سن 60 به سرمایه گذاری در خارج از خانه های خود را برای چند هفته.

 • 6/12

  در آنچه که می تواند در نظر گرفته شود به عنوان مهم ترین بخش از سخنرانی او پرسید: مردم در سراسر هند به رعایت ‘Janata حکومت نظامی’ روز یکشنبه, مارس 22 به این معنی که در آن روز مردم درخواست اقامت خانه بین ساعت 7 صبح تا 9 ساعت به منظور کنترل گسترش از رمان COVID-19.

 • 7/12

  او همچنین خواسته همه به تماس نزدیک به 10 نفر روزمره و به آنها بگویید در مورد منع رفت و آمد. از سوی دیگر افرادی که مشغول به کار در پلیس, پزشکی, خدمات رسانه ها, تحویل خانه, آتش نشانی ممکن است در بخشی از janata مقررات منع رفت و آمد.

 • 8/12

  او همچنین درخواست شهروندان برای تشویق افراد مشغول به کار در خدمات ضروری ایستاده در درگاه و کف زدن یا کوبیدن ظروف برای مدت پنج دقیقه در ساعت 5 بعد از ظهر در مارس 22nd.

 • 9/12

  مودی همچنین مصرانه از لحاظ اقتصادی راحت مردم به ملاحظه نسبت به کارکنان خود و داخلی کمک کند. “لطفا مراقبت از سلامت خود و نه کسر حقوق خود را برای این مدت به عنوان آنها نیز نیاز به پول برای نگه داشتن خانواده خود را امن و خرید دارو” از ظ گفت.

 • 10/12

  نارندرا نخست وزیر افزود که در میان این وضعیت باید برای جلوگیری از رفتن به بیمارستان برای معاینات معمول. “اگر شما هنوز هم نیاز فوری مشورت کنید و سعی کنید برای دریافت در تماس با پزشک خانواده یا دکتر که ممکن است نسبت به دریافت مشاوره از طریق تلفن. اما آیا رفتن به بیمارستان به عنوان آن را به تحت فشار قرار دادن این امکانات مراقبت های بهداشتی,” او گفت:.

 • 11/12

  هند عبور از 200 علامت گذاری پس از یک سنبله وجود دارد در موارد در ماهاراشترا. وزیر Uddhav Thackeray همچنین دستور کامل مستند از دولت در روز جمعه.

 • 12/12

  در تازه ترین اقدام هیچ قطار خواهد بود پیمودن بین شهری در طول Janata مقررات منع رفت و آمد.

ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>