شیوع کروناویروس: تقریبا 80 درصد موارد در هند بدون علامت می گوید: Harsh Vardhan

شیوع کروناویروس: تقریبا 80 درصد موارد در هند بدون علامت می گوید: Harsh Vardhan – اخبار

منتشر شده در تاریخ: 28 مه سال 2020, 17:51 IST | سرپرستان | دهلی نو

اتحادیه وزیر بهداشت بود که در پاسخ به یک پرس و جو در مورد اینکه آیا بدون علامت بیمارانی که بالقوه حامل ویروس و کسی که می تواند این ویروس عمیق تر به مناطق روستایی هند باعث نگرانی دولت

Dr Harsh Vardhan

Dr Harsh Vardhan

دهلی نو: اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan در روز پنج شنبه گفت: تقریبا 80 درصد از COVID-19 نفر در هند بدون علامت هستند و یا در بهترین حالت با علائم خفیف.

در یک مصاحبه اختصاصی با سرپرستان این وزیر بهداشت گفت: “حتی امروز تقریبا در 80 درصد موارد از COVID-19 که در هند گزارش بیماران تمایل به نمایشگاه یا صفر و یا علائم خفیف. این بیماران اغلب مخاطبین از موارد تایید شده. جالب است که آن را به حال شده است برای تماس با ما ردیابی تلاش و اگر از چپ به خود را در جداسازی این بیماران ممکن است حتی به یاد و یا گزارش خود را از عفونت است.”

Harsh Vardhan که به تازگی انتخاب شده است رئیس که هیئت اجرایی بود که در پاسخ به یک پرس و جو در مورد اینکه آیا بدون علامت بیمارانی که بالقوه حامل ویروس و کسی که می تواند این ویروس عمیق تر به مناطق روستایی هند باعث نگرانی دولت است.

او گفت: “من آگاه هستم که ذکر برخی از آزمایشگاه های تایید موارد که واقعا بدون علامت. آن است که به همان اندازه درست است که در تاریخ شده است وجود دارد هیچ مستند بدون علامت انتقال است.”

او افزود که بیشتر علائم مانند سردرد و درد عضلات چشم به رنگ صورتی, از دست دادن بویایی و یا از دست دادن طعم و مزه, شدید, لرز لرز و گلو درد شده اند در این لیست گنجانده از COVID-19 علائم توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) ایالات متحده است. “آن نیاز به مطالعات بیشتری قبل از این نشانه ها در نهایت موجود در لیست ما در هند” او پکتیا میباشد.

او افزود که این نشانه بسیار ذهنی و مبهم است که ممکن است خسته شده اید ممکن است به یاد بیمار و در نتیجه ممکن است حتی گزارش نشده. “اگر برای یک لحظه ما صحبت از تست چنین مجانبی بیماران شناسایی همه این موارد بدون علامت نیاز به تکرار آزمایش از 1.3 میلیارد جمعیت است که یک منبع گران ورزش برای هر کشور و نه ممکن است و نه توصیه می شود” وزیر بهداشت و درمان گفت.

وی با تاکید بر اولویت بر اساس و هدف تست و گفت که آن خواهد بود مفید در تشخیص بیشتر موارد COVID-19 و مهار این بیماری است. “با تلاش های ما در پایدار و مطمئن با کیفیت پوسته پوسته شدن تا از امکانات تست من مطمئن هستم که ما باید بهتر قرار داده شده برای حداکثر مورد تشخیص,” او به این نتیجه رسیدند.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im