شیوع کروناویروس: Alaya F نقاط revelers در ساحل; می پرسد مردم به ماندن در خانه

شیوع کروناویروس: Alaya F نقاط revelers در ساحل; می پرسد مردم به ماندن در خانه – سرگرمی

به روز شده: Mar 28, 2020, 12:40 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین |

این Jawaani Jaaneman بازیگر شات تصویری از خانه اش که در آن شما می توانید ببینید چند نفر قدم زدن در ساحل و کاملا قابل ملاحظه تعداد در نظر گرفتن شیب در دریا.

Alaya F

Alaya F

این کشور تحت مستند اما Versova ساحل (در زیر) هنوز هم سهم عادلانه خود را از revelers. دیروز Alaya F زندگی می کند که در مجاورت یک ویدئو به نمایش چگونه “خودخواه” و “غیر مسئولانه” مردم هستند. این Jawaani Jaaneman بازیگر شات تصویری از خانه اش که در آن شما می توانید ببینید چند نفر قدم زدن در ساحل و کاملا قابل ملاحظه تعداد در نظر گرفتن شیب در دریا.

pic

Pooja بعدی دختر نوشت: “این Versova ساحل راست در حال حاضر. هنگامی که شما بیرون رفتن شما در حال به خطر انداختن خود و کسانی که شما را در تماس با آمده. ماندن در خانه. آن است که سخت نیست (sic).” امیدوارم که حس غالب به زودی.

در حالی که این ملت در سخت مستند به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس هنوز هم وجود دارد برخی که فکر می کنم آن را خوب به ترک خانه و رفتن برای سوار شدن در سراسر شهر و مانند آن دارد. پلیس در سراسر این کشور شده اند شکستن در چنین افرادی در تلاش برای کاهش تعداد زیادی از مردم در خیابان.

چند بالیوود مشهور شده است جذاب برای طرفداران خود را به ماندن در خانه و عمل مسئولانه است. در حالی که بسیاری از حس برای انجام این کار چند دیگران ندارند و در ادامه به خطر انداختن جان دیگران در اطراف آنها.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>