شیوع کروناویروس: پس از Zomato, Swiggy کیسه 1,100 کارگران به عنوان COVID-19 خاموش ابر آشپزخانه

شیوع کروناویروس: پس از Zomato, Swiggy کیسه 1,100 کارگران به عنوان COVID-19 خاموش ابر آشپزخانه – اخبار

منتشر شده در تاریخ: مارس 18, 2020, 17:44 IST | سرپرستان | بمبئی

Swiggy گفت: آن را نیز به مقیاس پایین و یا تعطیل کردن کسب و کار در مجاورت هستند که یا رفتن به بسیار فرار و یا نمی خواهد شد بسیار مناسب برای 18 ماه آینده

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

پیوستن به رقیب قوس Zomato, مواد غذایی پلت فرم تحویل Swiggy روز دوشنبه اعلام کرد به غیر روحانی کردن 1,100 کارکنان نزدیک به 14 درصد از نیروی کار خود را پوشا در سراسر کلاس ها و توابع در شهرستانها و سر دفتر در طول چند روز آینده به عنوان Covid-19 همچنان به صدمه زدن به کسب و کار خود در سراسر عمودی.

همه نهفته کارکنان را دریافت حداقل سه ماه از حقوق و دستمزد صرف نظر از دوره توجه و یا تصدی Sriharsha Majety از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Swiggy گفت: کارکنان در یک مجازی تاون هال نشست.

“برای هر سال آنها را با ما صرف ما خواهد شد با ارائه یک ماه اضافی سابق gratia در علاوه بر این به اطلاع آنها دوره پرداخت, کار کردن به بین 3 تا 8 ماه از حقوق و دستمزد با توجه به تصدی” گفت: Majety. Swiggy گفت: اگر کسی متوجه دوره سه ماه است و آنها صرف پنج سال با شرکت از آنها دریافت خواهد شد و هشت ماه از حقوق و دستمزد.

شرکت اطلاع رسانی خواهد شد کسانی که در حال گذاشته شدن در یکی از به یکی از تماس های ویدئویی. Swiggy گفت: آن را نیز به مقیاس پایین و یا تعطیل کردن کسب و کار در مجاورت هستند که یا رفتن به بسیار فرار و یا نمی خواهد شد بسیار مناسب برای 18 ماه آینده.

“بزرگترین تاثیر در اینجا این است که بر روی ابر آشپزخانه های کسب و کار با بسیاری از مجهولات در مورد حجم از طریق سال. پس از شروع Covid-19 ما در حال حاضر شروع روند خاموش کردن آشپزخانه ما امکانات به طور موقت یا دائم بسته به چشم انداز خود را و سودآوری مشخصات” Majety گفت: در یک مفصل بیانیه بعد.

“ما در حال حاضر عامل در سطح قابل توجهی پایین تر در ما نیروی انسانی و فیزیکی مادون از ما زودتر رد پا و ادامه خواهد داد برای بهینه سازی قبل از ما بیشتر شفافیت در حجم سفارش برای تحویل مواد غذایی”.

هفته گذشته Swiggy نزدیک ترین رقیب Zomato اعلام کرد به اخراج نزدیک به 13 درصد از نیروی کار خود را — بیش از 600 کارمند — از طریق زوم تماس همراه با کاهش حقوق و دستمزد برای بقیه کارکنان برای حداقل شش ماه از شروع ماه ژوئن با بالاتر کاهش می رویم تا 50 درصد برای مردم در نقش های ارشد.

“هسته تحویل مواد غذایی کسب و کار شده است به شدت تحت تاثیر و خواهد ماند نهفته بیش از کوتاه مدت” گفت: Swiggy. غذا تحویل پلت فرم است که گسترش ESOP vesting برای کسانی نهفته به نزدیکترین چهارم (از جمله ماه از اخطار دوره) و صرف کردن 1-سال cliff برای کسانی که تکمیل نشده 1 سال.

آن را نیز فراهم پزشکی پوشش بیمه برای کسانی که نهفته و نامزد اعضای خانواده تا 31 دسامبر 2020. “علاوه بر این ما همچنین ارائه پوشش بیمه برای پدر و مادر خود گفت:” این شرکت است. Majety گفت: او نیاز به ساخت یک مقدار لاغر سازمان و کاهش هزینه ها قادر به مقاومت در برابر هر گونه خطرات ناشی از عدم قطعیت است.

“ما باید برای کاهش هزینه های ما به طوری که ما می تواند دستیابی به سودآوری با کوچکتر به منظور حجم کمتر تا کنون برنامه ریزی شده است. این انجام خواهد شد نگه داشتن در ذهن در حال حاضر شناسایی بازده همراه با اضافی کاهش تیم ها و ابتکارات است که کاهش فعالیت به دلیل Covid,” او اضافه شده است.

Swiggy گفت: آن را نیز به کمک به کسانی که نهفته با صاف حرفه ای انتقال. “ما یک اختصاص داده شده و به طور کامل-آموزش کسب استعداد تیم کمک نهفته کارکنان دور ساعت در شناسایی فرصت های مناسب و لازم ارائه پشتیبانی حرفه ای برای 3 ماه آینده گفت:” Swiggy مدیر عامل شرکت.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>