شیوع کروناویروس: بازیگر می پیوندد مبارزه به عنوان پرستار در بیمارستان تروما

شیوع کروناویروس: بازیگر می پیوندد مبارزه به عنوان پرستار در بیمارستان تروما – اخبار

به روز شده: Mar 28, 2020, 07:43 IST | Samiullah خان | بمبئی

Shikha Malhotra شده است deputed در انزوا بخش Jogeshwari را تروما بیمارستان از روز جمعه

Shikha Malhotra at work at the civic-run HBT Trauma Hospital

Shikha Malhotra در محل کار در مدنی-اجرای HBT تروما بیمارستان

بسیاری از بالیوود وبلاگ را صفحه اصلی-قرنطینه خود شده اند و کشتن زمان با خواندن انجام کارهای خانه و یا فقط خواب. یک بازیگر تصمیم به پوشیدن کت سفید او را ترک کرده بود به دنبال بازیگری است.

Shikha Malhotra پیوست BMC-اجرای تروما بیمارستان در Jogeshwari به عنوان یک پرستار داوطلب در روز جمعه. او خواست همه بازنشسته پزشکان و پرستاران برای پیوستن به مبارزه با کروناویروس.

“من آنرا به من پرستاری دوره از Vardhman Mahavir کالج پزشکی و Safdarjung بیمارستان در دهلی نو در سال 2014. که من نقل مکان کرد به سمت بازیگری من هرگز به عنوان یک” Shikha گفت. چهار سال B Sc (افتخارات) درگیر مطالعات و آموزش در بیمارستان مدنی.

“ده روز پیش من تصمیم به ارائه خدمات من به عنوان یک داوطلب است. پس از نزدیک شدن به چندین خصوصی و دولتی و بیمارستان و من در نهایت دریافت یک تماس در 26 مارس است.”

BMC به Shikha تصویب آن حرف و خواسته او برای پیوستن به Hinduhrudaysamrat Balasaheb Thackeray تروما بیمارستان در Jogeshwari شرق. او شده است deputed در انزوا بخش است. “پس از گذراندن این دوره در کالج ما گرفته بود سوگند خدمت به جامعه است. من فکر می کنم این زمان برای انجام,” او گفت:.

“من واقعا خوشحال هستم که مقامات به من این فرصت را به کار می کنند. من مصرانه از همه بازنشسته پزشکان و پرستاران به جلو آمده و تقویت تلاش های دولت در برابر Coronavirus,” او گفت:.

Shikha عمل کرده است در فیلم مانند در حال اجرا Shaadi و فن. او آخرین فیلم Kaanchli با او در نقش سرب منتشر شده در تاریخ 7 فوریه.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>