شیوع کروناویروس: پاسبان عمل خوب کمک می کند تا خوراک 200 در Vikhroli میان مستند

شیوع کروناویروس: پاسبان عمل خوب کمک می کند تا خوراک 200 در Vikhroli میان مستند – اخبار

به روز شده: Mar 29, 2020, 14:43 IST | Vishal سینگ | بمبئی

به پاسبان گفت که او نمی تواند ارائه دهد نماز روز جمعه پس او فکر انجام برخی از کارهای خوب و به مواد غذایی به نیازمندان است.

The package included dal, rice, poha and sandwiches.

این بسته شامل دال برنج poha و ساندویچ.

در میان coronavirus مستند Taufiq Tambe یک پاسبان پلیس ارسال شده در پانتنگار ایستگاه پلیس از تغذیه بیش از 200 نفر به عنوان او نمی تواند ارائه namaz در تجمع جرم.

در پی افزایش تعداد coronavirus موارد در ایالت ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray ممنوع تجمع جرم در کشور و تحمیل یک کل مستند با تنها خدمات ضروری در عملکرد.

Tambe گفت: “من نمی تواند ارائه دهد نماز روز جمعه, بنابراین من فکر انجام برخی از کارهای خوب و به مواد غذایی به نیازمندان است.”

Tambe ساکن Vikhroli گفت که او در حال انجام وظیفه خود را با دادن غذا به نیازمندان است. روز جمعه او در توزیع مواد غذایی به بی خانمان ها و کارگران که درآمد دستمزد روزانه. Tambe دست خود را sanitised به آنها دال برنج poha و ساندویچ همراه با یک بطری آب.

او گفت که این کار از عدالت باید انجام شود به عنوان این است که زمانی که فقیر ما بیشتر نیاز است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>