شیوع کروناویروس: 98 سال پنجاب زن بخیه ماسک برای افرادی که در خیابان

شیوع کروناویروس: 98 سال پنجاب زن بخیه ماسک برای افرادی که در خیابان ها – اخبار

انتشار: May 21, 2020, 17:10 IST | سرپرستان | Chandigarh

او چشم انداز تاریک و دلگیر است و نه اجازه دادن به او را, او گفت: او دختر-در-قوانین و نوه و کل خانواده درگیر هستند در دوخت ماسک صورت, علت

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

Chandigarh: او نزدیک است به نوبه خود به یک صد ساله اما coronavirus همه گیر باعث می شود او یک جنگجو’. او دوخت ماسک صورت برای مردم در خیابان به آن را از نبرد.

او 98 ساله Gurdev Kaur از Moga شهر در پنجاب.

“ما در حال ساخت ماسک صورت و توزیع در میان رهگذران رایگان از هزینه چروکیده Gurdev Kaur گفت: در یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده توسط وزیر Amarinder سینگ در توییتر در روز سه شنبه.

او چشم انداز تاریک و دلگیر است و نه اجازه دادن به او را, او گفت: او دختر-در-قوانین و نوه و کل خانواده درگیر هستند در دوخت ماسک برای یک علت.

“همه ما عشق را به انجام امور خیریه و آن را به عنوان آنجا که ممکن است,” او گفت: در حالی که جذاب به مردم به دنبال مستند هنجارها و کمک به یکدیگر است.

“احتیاط برای جلوگیری از خود را از این بیماری است. آنها (کارمندان دولت) نیز به ما توصیه می کنند برای جلوگیری از خود را به عنوان آنجا که ممکن است با ماندن در خانه” او گفت که روزانه می خواهد به کار روزانه از ساعت 8 صبح تا 4 بعد از ظهر

“من هیچ بینایی در یک چشم و چشم دوم تا به حال عمل جراحی آب مروارید 25 سال پیش اما دید در آن چشم بسیار خوب,” او گفت:.

قدردانی از او ژست رئیس جمهوری گفت: در یک صدای جیر جیر: “قوی ترین تاج جنگجو از پنجاب است که 98 سال Gurdev Kaur از Moga که با خانواده او دوخت ماسک برای, Punjab.

“چنین فداکارانه فداکاری پنجابی اثبات این است چگونه قوی ما هستند و ما را به غلبه بر هر گونه چالش است که می آید راه ما.”

در سراسر پنجاب مردم در حال ساخت ماسک صورت دست ساز به کمک سپر پزشکان و پرستاران و بسیاری دیگر از coronavirus.


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net