شیوع کروناویروس: 53 روزنامه نگاران تست مثبت برای COVID-19 در بمبئی

شیوع کروناویروس: 53 روزنامه نگاران تست مثبت برای COVID-19 در بمبئی – اخبار

به روز شده: Apr 20, 2020, 18:19 IST | Faizan خان | بمبئی

53 موارد مثبت شامل روزنامه نگاران تلویزیون اخبار کانال خبرنگاران و عکاسان مختلف اخبار کانال ها و چاپ و نشر در بمبئی

Police patrolling at Pratiksha Nagar in Sion. Picture/Shadab Khan

پلیس گشت زنی در Pratiksha نگر در بخش سیون. عکس/Shadab خان

به عنوان بسیاری از 53 روزنامه نگاران کار برای رسانه های مختلف سازمان های آزمایش مثبت برای رمان coronavirus در بمبئی در روز دوشنبه. با توجه به گزارش های دریافت شده, اکثریت موارد بدون علامت متشکل از تلویزیون و روزنامه نگاران خبرنگاران و دوربین های افراد از رسانه های مختلف سازمان که گزارش شده است از زمین صفر در سراسر شهرستان.

تلویزیون و روزنامه نگار انجمن (TVJA) با کمک دولت سازماندهی تست اردوگاه به عنوان اقدام احتیاطی به عنوان بسیاری از روزنامه نگار بودند و در این زمینه به گزارش اخبار و آوردن اطلاعات در زمان واقعی. با توجه به TVJA این COVID-19 اردوگاه برگزار شد با همکاری BMC و با کمک دولت ماهاراشترا به عنوان اقدام احتیاطی پس از چند روزنامه نگار در شهر آزمایش مثبت هفته گذشته است.

اردوگاه برگزار شد در TVJA دفتر در نزدیکی بمبئی باشگاه مطبوعات که در آن حدود 167 نمونه گرفته شد. 53 موارد مثبت شامل روزنامه نگار تلویزیون, ویدئو, روزنامه نگار و عکاسان مختلف از کانال های خبری.

صحبت به اواسط روز Prashant Pandey, منشی, TVJA گفت: “ما با دریافت این گزارش از BMC مقامات و 53 نفر تست مثبت است. مقامات باید اطلاعات لازم را از هر فرد و برخی از آنها شده است movedto جداسازی بخش در حالی که دیگران خواسته شده است به قرنطینه در خانه.”

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net