خرید رپورتاژ

شیوع کروناویروس: 50 درصد از COVID-19 بيمار موجود در چهار مدنی بخش – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Apr 08, 2020, 17:45 IST | PTI | بمبئی

داده ها نشان می دهد که تمام این هشت بخش باید 397 از مجموع 590 COVID-19 بيمار که می آید به حدود 67 درصد از کل موارد در شهر

Police authorities sealed off the area in Worli-Koliwada after coronavirus positive cases were confirmed from Worli

مقامات پلیس مهر و موم کردن منطقه در Worli-Koliwada پس از coronavirus موارد مثبت تایید شد از Worli

نزدیک به 50 درصد از کل 590 COVID-19 بيمار یافت تا کنون در بمبئی که به عنوان یکی از نقاط مهم از coronavirus نه تنها در ماهاراشترا بلکه در سراسر کشور در حال از چهار نفر از مجموع 24 اداری بخش از بدن مدنی. آخرین infographic منتشر شده توسط Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) در روز چهارشنبه نشان می دهد که 282 از 590 موارد مثبت تشخیص داده شد در D, E, G-جنوب و K – غرب بخش.

Coronavirus تاکنون 40 زندگی در کلان شهر. آخرین BMC اطلاعات برجسته که بیشترین تعداد 133 موارد مثبت در شهرستان ها از G-South ward, که شاهد تقریبا 71 درصد افزایش COVID-19 نفر در یک روز (در 7 آوریل) به عنوان تنها وجود دارد 78 موارد تا 6 آوریل.

G-South ward شامل مناطق مانند حاجی علی Mahalaxmi دور مسابقه Worli پایین تر پارل, jeffrey m reed جاده Elphinstone جاده و نشست راستا. بیشترین بخش از این بخش تحت ماهاراشترا وزیر گردشگری Aditya Thackeray را Worli مجمع گشود. اکثر COVID-19 موارد در G-South ward یافت شده در Elphinstone جاده منطقه و Worli Koliwada به همین دلیل است که صدها نفر از ساکنان وجود داشته است قرنطینه و یا بستری برای جداسازی بخشهای بیمارستان.

BMC infographic همچنین اشاره می کند که G-South ward, توسط, D, E و K-West ward, که در آن 59, 46 و 43 COVID-19 بیماران یافت شده است بنابراین بود. سه نفر از این بخش ها در جنوب مرکزی بمبئی در حالی که K-West ward واقع شده است و در غرب مناطق حومه مانند Andheri و ننگین Parle. با توجه به اطلاعات چهار بخش – H-شرق P – North, K-شرق و غرب – دارای 33, 32, 27 و 23 COVID-19 بيمار بود.

داده ها نشان می دهد که تمام این هشت بخش باید 397 از مجموع 590 COVID-19 بيمار که می آید به حدود 67 درصد از کل موارد در این شهرستان است. دادهنمایی همچنین اشاره می کند که A, B و C بخش در جنوب بمبئی و T بخش در شمال شرق بمبئی کمتر از هفت مورد هر یک B ward کمترین پنج COVID-19 موارد است.

این مرکز اعلام کرده بمبئی به عنوان یکی از نقاط مهم از COVID-19 در کشور و اقدامات مختلف گرفته شده توسط مقامات برای جلوگیری از گسترش ویروس در پر جمعیت زاغه. با توجه به BMC انتشار مدنی بدن ایجاد به عنوان بسیاری از 241 مهار مناطق در شهرستان که در آن حداقل یک یا بیشتر از مثبت یا مشکوک مورد COVID-19 یافت. محدودیت های قرار داده شده اند در حرکت مردم در این مناطق برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de