شیوع کروناویروس: 381 مناطق در بمبئی اعلام کرد مهار منطقه برای جلوگیری از گسترش COVID-19

شیوع کروناویروس: 381 مناطق در بمبئی اعلام کرد مهار منطقه برای جلوگیری از گسترش COVID-19 – اخبار

انتشار: May 09, 2020, 18:18 IST | ANI | بمبئی

شهرداری شرکت تایید کرده است که آنها می آیند تا با درب عرضه ملزومات در منطقه بعد امروز یا فردا

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

Brihanmumbai شهرداری شرکت کرده است مشخص شده 381 مهار مناطق برای جلوگیری از COVID-19 انتقال است. با 143 مورد از coronavirus گزارش در بمبئی روز پنجشنبه تعداد در حال حاضر در 839. تعداد کل موارد مثبت در ماهاراشترا است 1297 تا حالا.

BMC نیز دستور داد ممنوعیت تمام سبزیجات و میوه بازار دستفروشان و فروشندگان در منطقه مهار و منطقه حائل در Dharavi در طول مستند دوره است. اما داروخانه ها مجاز به باز باقی می ماند.

شهرداری شرکت تایید کرده است که آنها می آیند تا با درب عرضه ملزومات در منطقه بعد امروز یا فردا. برقراری ارتباط با پلیس شهرداری شرکت بیشتر بمبئی (MCGM) متحده در نامه ای “آن را آورده و برای اطلاع از شهرداری کمیساریای که COVID-19 موارد مثبت در سایت ‘G/شمال’ بخش. با این حال به رغم راهنما عمل توسط MCGM پلیس و مردم در جاده ها در به بهانه خرید سبزیجات/میوه ها.”

“همان مشاهده شده در منطقه مهار این نزدیکی هست. در نمای بالا شهری کمیسر داده است دستورات را به تعطیل تمام سبزیجات, میوه, بازار دستفروشان, سبزیجات و میوه فروشنده در مهار/منطقه حائل در ‘G/شمال’ بخش قضایی به عنوان اقدامات پیشگیرانه برای کاهش اثر COVID-19 ویروس” در این نامه گفت.

این MCGM گفت: “پس از جاده ها خواهد بود تعطیل Mahim Fatak آندرا دره جاده Dharavi جاده اصلی Dharavi (/topic/dharavi) عبور جاده Matunga اردوگاه کار سانت Rohidas Marg, T. H. Katariya Marg, A. K. G. ناگار مدینه نگر و Chiranagari.”

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>