شیوع کروناویروس: 35-سال-کشیش قدیمی خودکشی در داخل معبد پس از مستند فرمت

شیوع کروناویروس: 35-سال-کشیش قدیمی خودکشی در داخل معبد پس از مستند فرمت – اخبار

انتشار: May 15, 2020, 08:47 IST | Samiullah خان | بمبئی

مرحوم شناخته شده به عنوان کریشنا Pujari که مورد ستایش قرار داد از Udupi.

This image has been used for representational purposes only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی مقاصد

35 ساله کشیش گفته خودکشی با حلق آویز داخل معبد محل به عنوان او قادر به رفتن به محل بومی پس از نخست وزیر اعلام کرد گسترش قفل کردن.

مرحوم شناخته شده به عنوان کریشنا Pujari که مورد ستایش قرار داد از Udupi. او همراه با سه نفر دیگر از کشیش های زندگی در Irani وادی و مراقبت و انجام puja در “Durga Mata Mandir’ در شیفت. خود را مرده یافت حلق آویز توسط همکاران خود را در آشپزخانه است که در واقع در پشت معبد در روز سه شنبه شب در حدود ساعت 5 بعد از ظهر.

تحقیقات نشان داد که مرحوم نقطه از Udupi منطقه در Karnatka و برنامه ریزی برای رفتن به روستای مادری خود را امروز اما پس از نخست وزیر اعلام کرد که گسترش مستند او زمان و در زمان این مرحله.

“یکی از همکاران او در حال حاضر رفت و به روستای مادری خود را قبل از قفل کردن و گیر کرده بود وجود دارد. هر دو منتظر بودند این مستند به پایان رسیده است. به عنوان یک شایعه پخش شد که قفل کردن بیش از حد در آوریل 14 و قطار دوباره شروع خواهد شد که مرحوم منتظر بود به خانه بروم. اما امروز زمانی که نارندرا مودی اعلام کرد, فرمت, او نگران گفت:” یک افسر پلیس از Kandivli ایستگاه پلیس.

“او اقامت خود را با دیگر همکاران در نزدیکی Irani وادی. او به معبد و آویزان خود را در داخل آشپزخانه. دیگر کشیش آمد به معبد در شب و آنها را دیدم بدن خود را حلق آویز. آنها هشدار پلیس,” او اضافه شده است.

“هیچ خودکشی توجه داشت در صحنه است. هر اطلاعاتی را که دریافت کرده بود از آن بیرون آمد و در طول تحقیق از مرحوم همکاران. یک مرگ تصادفی گزارش شده است ثبت شده و در حال انجام تحقیقات بیشتر” گفت: یکی دیگر از افسر پلیس است.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de