شیوع کروناویروس: 20-year-old brandishes چاقو در داوطلب توزیع مواد غذایی در میان مستند زخمی شدن او

شیوع کروناویروس: 20-year-old brandishes چاقو در داوطلب توزیع مواد غذایی در میان مستند زخمی شدن او – اخبار

به روز شده: May 30, 2020, 14:13 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

متهم عصبانی شدم پس از داوطلبان خواسته او را به پرسه زدن در اطراف بدون ماسک و حتی به او گفت که آنها را خرید و او را به یکی.

This image has been used for representational purposes only. (Photo: Shadab Khan)

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف تنها. (عکس: Shadab خان)

یک 20 ساله به اتهام حمله به دو داوطلب از مندل که توزیع vada pav به فقرا در میان این مستند در Nagpada جنوب بمبئی.

متهم عصبانی شدم پس از داوطلبان خواسته او را به پرسه زدن در اطراف بدون ماسک و حتی به او گفت که آنها را خرید و او را یکی از Mumbai Mirror گزارش بخوانید.

متهم شناخته شدند Ashok Sitaram پاتل یکی از 13th, Lane, در دست نیست, Nagpada.

پلیس گفت: روز جمعه مندل تصمیم به توزیع vada pav به فقرا. یک افسر گفت که در حالی که Kamble شد توزیع مواد غذایی به نیازمندان در نزدیکی Bori Chawl در دست نیست, Kamble و دیگر داوطلبان خال خال یک مرد شناخته شده به عنوان Ashok پاتل که رومینگ در اطراف بدون ماسک. “Kamble گفت پاتل به پرسه زدن بدون ماسک که پاتل گفت: ماسک های در دسترس هستند در این منطقه است. Kamble پیشنهاد برای خرید او یک ماسک و این منجر به یک بحث بین آنها است. پاتل و سپس سمت چپ نقطه تهدید برای آموزش Kamble درس” یک افسر پلیس از Nagpada ایستگاه پلیس بیان شد که در این گزارش.

این گزارش اضافه شده است که پاتل بازگشت در حالی که آغاز شده و brandishing چاقو و حمله kamble و دیگر داوطلب, Asif مغول, 41. افسر پلیس گفت که او تلاش برای فرار از نقطه اما دستگیر شد توسط داوطلبان و مجروح شدند به JJ بیمارستان.

پاتل دستگیر شد و رزرو شده است در بخش 324, 326 و 504 از قانون مجازات اسلامی (IPC) و بخش ماهاراشترا پلیس عمل می کنند ،

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im