شیوع کروناویروس: 2 مقالات برای رفتن SSC آزمون به ادامه طبق برنامه

شیوع کروناویروس: 2 مقالات برای رفتن SSC آزمون به ادامه طبق برنامه – اخبار

به روز شده: May 21, 2020, 08:26 IST | Pallavi هوشمند | بمبئی

در حالی که نامزدهای والدین و مدارس تاکید کرد در مورد ظاهر شدن به صورت مقالات در میان Coronavirus دانش آموزان می گویند بهتر است آنها را به پایان برساند

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

با وجود وزیر Uddhav Thackeray حرکت به سمت مستند از شهرستان دولت مدیره متوسطه گواهی (SSC) آزمون ادامه خواهد داد و طبق برنامه تا 23 مارس.

در حال حاضر تنها دو مقاله یکی در هر پنج شنبه و دوشنبه به سمت چپ. در زمان دولت دولت با در نظر گرفتن مراحل سخت پرسیدن هر کس به باقی می ماند در خانه, بستن مغازه ها و غیره با توجه به Coronavirus دانش آموزان ظاهر می شود برای SSC و پدر و مادر خود را بسیار نگران است. مدارس نیز تاکید کرد در مورد برگزاری امتحانات.

در حالی که وجود دارد این است که عمده استرس در میان نامزدها و پدر و مادر خود را با توجه به آنها بهتر است برای تکمیل باقی مانده دو مقاله به جای به تعویق انداختن آنها.

مدارس بیش از حد در حال آماده سازی خود به اقدامات احتیاطی اضافی به منظور اطمینان از ایمنی کامل. در حالی که پدر و مادر تصمیم گرفته اند برای جلوگیری از ازدحام آزمون مراکز و مدارس در حال ساخت ترتیبات صندلی برای اطمینان از وجود دارد به اندازه کافی فاصله betweentwo دانش آموزان است.

‘تمرکز بر مطالعات’

Surabhi Gawade یک دانش آموز از یک Borivali مدرسه نگه داشتن خودش مشغول تحصیل است.

“به جای فکر کردن در مورد این ویروس این است که بهتر است به تمرکز بر روی مطالعات و دریافت های انجام شده با این مقاله. ما در اين مطالعه برای امتحان برای کل سال تحصیلی است و باید آن را داده و عدالت” گفت: Surabhi.

پدر و مادر Jilesh Parikh از Ghatkopar گفت: “ما درک می کنیم که با این شهر تقریبا تحت مستند نگرانی وجود دارد در اطراف SSC معاینه. اما تنها دو مقاله در حال بررسی است و اگر آنها به تعویق افتاد و در حال حاضر کودکان, انگیزه خواهد شد.

Jilesh Parikh, A parentJilesh Parikh, پدر و مادر

“آن را نمی ممکن است به همان سطح از تلاش اگر در حال حاضر آنها با توجه به تعطیلات. به عنوان پدر و مادر مسئول ما می توانیم اطمینان حاصل شود که تمام اقدامات احتیاطی گرفته مراقبت از. ما نیز آغاز شده رعایت جمعیت کمتر از پدر و مادر در خارج از آزمون مراکز در حال حاضر به عنوان بسیاری مانند من تصمیم به رها کردن offthe کودک و ترک.”

یکی دیگر از پدر و مادر راجیو شاه گفت: “ما دعا می کنیم هر دو از مقالات انجام شده برای حفظ کودکان باید واقعا مورد مطالعه سخت است. در حال حاضر پس از مقالات حتی اگر نتیجه این تاخیر با توجه به شرایط فعلی آن خوب است. اما حداقل آزمون تکمیل خواهد شد در یک سرعت به عنوان آن آغاز شده است.”

مدارس در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی

پرتاب نور در آماده سازی آزمون مراکز روپا روی اصل Balmohan مدرسه در تامي گفت: مدارس در حال حاضر شروع به مصرف مورد نیاز اقدامات احتیاطی از قبیل تضمین این که بچه ها sanitising دست خود و با استفاده از ماسک اگر آنها می خواهند به. بسیاری از ما شروع, اطمینان وجود دارد که کافی است فاصله بین دو دانش آموز در راه تنظیم صندلی انجام می شود. ما همچنین شروع به دیدن تعداد کمتر از پدر و مادر جمع آوری خارج از مرکز چند روز گذشته. آن را بسیار آسان به دوباره ترتیب کل SSC معاینه. ما می تواند تمام نیاز احتیاطی و تکمیل باقی مانده دو مقاله.”

Rupa Roy, Principal, Balmohan Schoolروپا Roy, اصلی, Balmohan مدرسه

کاوش در زاویه های مختلف Uday نره یک معلم و عضو سابق ایالت ماهاراشترا هیئت مدیره گفت: “دولت وزیر آموزش و پرورش روز جمعه اعلام کرد که SSC آزمون برگزار خواهد شد و طبق برنامه. اما این مهم است که توجه داشته باشید که در پونا بمبئی و ناگپور وجود خواهد داشت مسائل در سفر از نظر رسیدن به آزمون مراکز. تمام تابلوهای دیگر به تعویق افتاد امتحانات; نخست وزیر و وزیر را به دادگاه تجدید نظر به شهروندان برای خانه باقی می ماند.” پرسید: “با این همه همین دلیل است که بخش 144 نقض شده است برای SSC بررسی ؟ امتحان می توانست برگزار شد و بعد از آن به عنوان تنها تاریخ و جغرافیا مقالات از 40 علائم هر یک باقی می ماند.”

Uday Nare, TeacherUday نره, معلم

امتحانات نهایی برای مقاربتی من به VIII لغو

دولت وزیر آموزش و پرورش Varsha Gaikwad روز جمعه در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام چند تصمیم گیری های مهم. قبل از هر چیز این بود که امتحانات نهایی برای کودکان تا مقاربتی هشتم لغو شده اند و مدارس باید درجه آنها بر اساس ارزیابی انجام شده در طول سال تحصیلی. دوم اعلام شد که SSC آزمون ادامه خواهد داد و تکمیل دو باقی مانده مقالات به همین دلیل است که به جز std X معلمان دیگر آموزشی و غیر آموزشی کارکنان مدارس باید کار از خانه. برای مقاربتی نهم و یازدهم نهایی آزمون است به تعویق افتاد تا 15 آوریل است. به زودی پس از بررسی ارزیابی باید شروع به بررسی هیئت مدیره و شده است وجود دارد تقاضا توسط معلمان اجازه می دهد تا هیئت مدیره آزمون ارزیابی از خانه. اما Gaikwad داده نشده است دستورالعمل های روشن در آن را به عنوان او گفت: “هیئت دولت است و نه به طور کامل متقاعد شده با صفحه اصلی فرآیند ارزیابی با توجه به malpractices که می تواند منجر به. اما تا 31 ماه مارس هر چیز دیگری به جز SSC بسته باقی می ماند بنابراین ما باید شروع ارزیابی بعد در ماه مارس و مورد نیاز تصمیم گرفته خواهد شد درآمده است.”

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>