شیوع کروناویروس: 19-با استفاده از قرنطینه در زمان تماس با exes; در اینجا چیزی است که آنها گفت:

شیوع کروناویروس: 19-با استفاده از قرنطینه در زمان تماس با exes; در اینجا آنچه گفت – اخبار

به روز شده: May 25, 2020, 15:53 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

این نوجوان گفت که انتظار برای او exes پاسخ وحشتناک بود اما او تجربه معلوم شد که واقعا خوب به عنوان وجود دارد بدون احساسات سخت باقی مانده است.

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

در میان شیوع کروناویروس در حالی که هزاران نفر از مردم در سراسر جهان در حال گذراندن وقت با خانواده و یا دوستان از یک زن انگلیسی تا به حال منحصر به فرد و در عین حال جسورانه ایده خود را به صرف خود انزوا زمان در خانه. زن به عنوان ربکا یک جوان 19 ساله دانشجوی دانشگاه تصمیم به تماس بگیرید تا تمام exes او را در جهت پیدا کردن که چرا آنها به پایان رسید و همه چیز با او.

ربکا گفت: “کسانی که تجربه کرده اند بدتر از من هستند قطعا شایسته ترین به من بگویید که چه چیزی را اشتباه رفت و چگونه به بهبود است. آن را به ارزش را امتحان کنید تا ببینید که چگونه من می تواند بهترین من می تواند باشد. به علاوه من واقعا نمی باید هر چیزی را بهتر انجام دهید – من فقط خسته شدم” گزارش آینه.Co.انگلستان.

ربکا گفت که انتظار برای او exes پاسخ وحشتناک بود اما او تجربه معلوم شد که واقعا خوب به عنوان وجود دارد بدون احساسات سخت باقی مانده است. ربکا اولین تماس جی با آنها او را شکست تا سال گذشته پس از آشنایی او را برای چند ماه.

در پاسخ به او متن را در همین دو راه از هم جدا جی به او گفت که همه چیز شروع به بزرگ توجه داشته باشید. “بعد از فکر کردن به آن را از طریق در حالی که من حدس زده شما احتمالا فکر می کردند که بله من هستم و من پس از نگاه شما, اما شما در حال گرفتن بیشتر از کسی که شما باید به طور کامل متعهد به” او گفت:.

“من باور نمی کنم شما هر گونه اشتباه انتخاب آگاهانه و نه من” Jay مطمئن ربکا. نفر بعدی بود که تیم ربکا دوست که او مورخ برای یک زن و شوهر از ماه نزدیک به سه سال پیش است. ربکا نشان داد که او به شدت در تلاش برای شکستن تا با او, اما او گفت که تیم خیلی درک است که او ارائه شده را به ارتباط با هم کار کنند.

حتی زمانی که ربکا به پایان رسید همه چیز, تیم هنوز هم تلاش برای آرایش به او با عذرخواهی و حتی تبدیل شده تا در محل خود با یک آلبوم عکس است که او تا به حال تزئین خود را با نوشتن و گل. در پاسخ او تیم گفت: “من می خواهم می گویند و من احساس می کنم این زمان خوبی به آن می گویند که من متاسفم برای پس از آن اتفاق افتاد و من به خانه شما آمد.”

تیم حتی به ربکا یک قطعه از مشاوره. او گفت: “این برش مردم واقعا مانند طولانی ترین زمان من فرض شما فقط خسته از من است.”

ربکا نهایی تماس بود به Ed, پسر با آنها او تا به حال اولین بوسه. و پس از دو هنوز هم دوستان اد شد به اندازه کافی جسورانه به ربکا یک قطعه از مشاوره. او گفت: “ربکا باید به حال این “ب****** * * * ها به کمپرسی من خود را” پس از ربکا او را “ترسناک دوست” انجام عمل برای او.”

اد از او خواست تا با اعتماد به نفس و کمی بیشتر مهربان! ثالثا او خواسته برای نشان دادن شور و شوق زیادی برای تجربه کلی از آن همه است. اگر چه ربکا آن را سخت به شنیدن آنچه که او exes تا به حال در مورد او می گویند او تا به حال آن را خواسته.

ربکا نیز تا به حال مشاوره برای افرادی که در خانه نشسته و در خود به انزوا و انجام هیچ چیز نیست. او گفت: “آنها احتمالا به حوصله شما ممکن است بخواهید به صرف برخی از زمان به شما بازخورد برای این مهم دوره از خود یادگیری.”

“و در ظاهر بی پایان قرنطینه چه چیز دیگری شما باید انجام دهید؟,” ربکا اعلام کرد.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>