خرید رپورتاژ

شیوع کروناویروس: 1,206 ماهاراشترا پرسنل پلیس تست COVID-19 مثبت تا کنون – اخبار

به روز شده: مارس 17, 2020, 16:38 IST | ANI | بمبئی

این گروه همچنین گفت که تا حال حاضر آن را به حضور 93,051 تماس مربوط به COVID-19. تا کنون COVID-19 ادعا کرده است زندگی 11 پلیس در دولت است.

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

با افزایش 66 موارد جدید در 24 ساعت گذشته تعداد کل مثبت COVID-19 پرسنل پلیس در ماهاراشترا رسیده 1,206 در روز یکشنبه. با توجه به بولتن توسط ماهاراشترا پلیس تعداد فعال موارد در میان صفوف آن می ایستد در 912 در حالی که 283 شده اند درمان و مرخص شده از تاریخ.

این گروه همچنین گفت که تا حال حاضر آن را به حضور 93,051 تماس مربوط به COVID-19. تا کنون COVID-19 ادعا کرده است زندگی 11 پلیس در دولت است.

با توجه به وزارت بهداشت و رفاه خانواده در صبح روز یکشنبه با 30,706 تایید موارد ماهاراشترا باقی مانده بدترین تحت تاثیر این عفونت در کشور است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان