شیوع کروناویروس: 12 از Elphinstone ساختمان در بر داشت مثبت

شیوع کروناویروس: 12 از Elphinstone ساختمان در بر داشت مثبت – اخبار

به روز شده: May 31, 2020, 08:19 IST | Prajakta Kasale | بمبئی

پس از او بود که مثبت برای COVID-19, اعضای خانواده او و یک زن و شوهر از دیگران فرستاده شد به Kasturba بیمارستان برای آزمایش

This picture has been used for representational purposes only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی مقاصد

پس از یک زن از Elphinstone ایستگاه راه آزمایش مثبت برای Coronavirus هفته گذشته 11 بیشتر از همان ساختمان که در آن او باقی می ماند که بر مثبت باشد.

این منطقه به طور کامل مهر و موم شده در روز دوشنبه و هشت عضو وزارت بهداشت و درمان تیم بررسی به محل. هیچ یک از ساکنان دیگر یافت شده علائم.

زن اجرا می شود که یک ‘poli-bhaji’ غرفه در این منطقه ساکن در یک به علاوه سه ساختمان است.

پس از او بود که مثبت برای COVID-19, اعضای خانواده او و یک زن و شوهر از دیگران فرستاده شد به Kasturba بیمارستان برای آزمایش.

اما شش نفر از اعضای خانواده او و پنج نفر دیگر ساکن در طبقه فوقانی دارای آزمایش مثبت است.

صحبت به اواسط روز محلی corporator, Samadhan Sarvankar گفت: “زن را تحسین کرد از یک خانواده طبقه متوسط پایین تر است و هیچ سفر تاریخ است. او کردم ممکن است عفونت را از یکی از مشتریان خود را.”

در ضمن یکی از ساکنان منطقه گفت: “خوشبختانه هیچ کس دیگری تا به توسعه علائم. با این حال مقامات بهداشتی در حال نگه داشتن یک ساعت مچی نزدیک و ساختمان شده است به طور کامل مهر و موم شده.”

تاج نقشه برداری

این Brihanmumbai شهرداری شرکت را یک نقشه از بمبئی با مکان است که تعداد زیادی از Coronavirus بیماران مشخص شده در آن است. “این تصمیم گرفته شده است برای ایجاد آگاهی در مورد وضعیت تا مردم را اقدامات پیشگیرانه گفت:” یک باشگاه رسمی.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>