شیوع کروناویروس: 10 روز مستند در پونا از جولای 13-23

شیوع کروناویروس: 10 روز مستند در پونا از جولای 13-23 – اخبار

به روز شده: Jul 10, سال 2020, 17:30 IST | PTI | پونا

این منطقه گزارش یک رکورد سنبله از 1,803 جدید COVID-19 مورد در روز پنج شنبه تحت فشار قرار دادند که شمارش به 34,399 در حالی که تلفات افزایش یافت به 978

A man wearing a mask walks past a mural made to spread awareness about Coronavirus

یک مرد با پوشیدن یک ماسک پیاده گذشته یک نقاشی دیواری ساخته شده برای گسترش آگاهی در مورد کوروناویروس

در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش COVID-19 10 روز مستند تحمیل خواهد شد در پونا همسایه پیمپری- – چینچواد و چند قسمت دیگر از این منطقه شروع جولای 13, یک مقام ارشد گفت: در روز جمعه. این مستند را به زور از نیمه شب از تاریخ 13 ژوئیه و در نهایت در جولای 23, او گفت:.

این منطقه گزارش یک رکورد سنبله از 1,803 جدید COVID-19 مورد در روز پنج شنبه تحت فشار قرار دادند که شمارش به 34,399 در حالی که تلفات افزایش یافت به 978.

تصمیم به اجرای این مستند گرفته شده در یک جلسه به ریاست ماهاراشترا معاون وزیر و منطقه نگهبان وزیر Ajit Pawar اینجا این مقام گفت.

“یک مستند تحمیل خواهد شد در پونا پیمپری-چینچواد و برخی از مناطق دیگر این منطقه با توجه به افزایش COVID-19 موارد” بخشی کمیسر (پونا بخش) دیپاک Mhaisekar گفت.

این مستند دوره بین جولای 13 و 18 جولای خواهد بود سختگیرانه تر جایی که تنها شیر و مغازه ها و داروخانه ها و درمانگاه ها خواهد بود و مجاز به کار کرد.

خدمات اورژانس حذف شده اند از مستند او اضافه شده است.

در ضمن منطقه جمع آوری نیروی دریایی Kishore رم گفت: تصمیم گرفته شد به شکستن زنجیره ای از گسترش ویروسی.

دقیق سفارش مورد مستند صادر خواهد شد به زودی پونا شهری کمیسر Shekhar Gaikwad گفت.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول