Coronavirus oubreak: با 1,463 دفاع جدید موارد تعداد کل COVID-19 افزایش می یابد به 28,380

Coronavirus oubreak: با 1,463 دفاع جدید موارد تعداد کل COVID-19 افزایش می یابد به 28,380 – اخبار

انتشار: May 27, 2020, 21:22 IST | ANI | بمبئی

اتحادیه وزارت بهداشت و رفاه خانواده در روز دوشنبه نیز اظهار داشت که نه تنها یک روپیه از دست داده بود در سریع آنتی بادی آزمون تدارکات

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

به عنوان هند جنگ COVID-19 تاج موارد در روز دوشنبه افزایش یافت و به 28,380 با 1,463 دفاع جدید موارد و 60 و میر گزارش شده در 24 ساعت گذشته طبق اطلاعات به اشتراک گذاشته شده توسط اتحادیه وزارت بهداشت و رفاه خانواده در روز دوشنبه. کل coronavirus موارد در هند شامل 6,361 درمان و ترخيص بيماران یکی مهاجرت و 886 مرگ و میر. در حال حاضر وجود دارد 21,132 فعال COVID-19 موارد در کشور است.

Lav Agarwal, مشترک, وزیر, اتحادیه خانواده و سلامت وزارت رفاه در اینجا در روز دوشنبه گفت که 16 منطقه در کشور است که پیش از این موارد گزارش نشده اند هر تازه مورد گذشته 28 روز است. سه مناطق جدید که اضافه کردم به این لیست هستند — گندیا در ماهاراشترا Devangere در کارناتاکا و Lakhisarai در بیهار. جدای از آن, 85 ولسوالی متحده و اتحادیه مناطق گزارش نشده اند هر گونه موارد جدید در 14 روز گذشته, او گفت:.

در همین حال شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) توصیه کرده است که دولت برای برای RT-PCR آزمون که در آن “تشخیص ویروس اولیه است و بهترین استراتژی برای شناسایی و منزوی کردن فرد است.” مشورتی با موضوع خط — ‘مشاوره در سریع آنتی بادی آزمایش خون در مورد’ — می گوید: “ICMR طرفداران که RT-PCR گلو/سواب بینی تست بهترین استفاده برای تشخیص COVID-19. RT-PCR آزمایش تشخیص ویروس اولیه است و بهترین استراتژی برای شناسایی و منزوی کردن فرد است.”

“چندین ایالت تهیه کرده و سریع آنتی بادی کیت های آزمایش و در خواست شان ICMR نیز این کیت با دستورالعمل روشن است که آنها استفاده می شود فقط برای هدف نظارت. برخی از ایالت ها باید مسائل مطرح شده در مورد عملکرد خود را در طول تست ورزش است که آنها انجام داده اند.” ایالات متحده نیز توصیه شده است توسط ICMR برای جلوگیری از استفاده از این کیت های تهیه شده از این دو شرکت — گوانگژو Wondfo بیوتکنولوژی و Zhuhai Livzon تشخیص-و بازگشت آنها را به ارسال به تامین کنندگان.

اتحادیه وزارت بهداشت و رفاه خانواده در روز دوشنبه نیز اظهار داشت که نه تنها یک روپیه از دست داده بود در سریع آنتی بادی تست خرید. “پس از دریافت برخی از منابع این ICMR دوباره انجام کنترل کیفیت در این کیت در شرایط مزرعه. بر اساس علمی ارزیابی از عملکرد خود را به نظم در سوال (Wondfo) همراه با سفارش در رابطه با دیگری را در بر داشت زیر انجام شده است لغو شد.

برای این کار باید تاکید کرد که ICMR ساخته شده است هر گونه پرداخت وجه در رابطه با این منابع. چرا که این روند به دلیل به دنبال (و نه رفتن برای خرید با 100 درصد مقدار پیش) دولت هند نه به از دست دادن یک روپیه گفت:” آزادی مطبوعات از وزارت بهداشت و رفاه خانواده. مستند را به همراه داشت نتایج مثبت به عنوان کشور موفق به نجات جان هزاران نفر در گذشته یک و نیم ماه گفت: نخست وزیر نارندرا مودی روز دوشنبه در حالی که در تعامل با وزرای ارشد از طریق ویدئو کنفرانس در غالب COVID-19 وضعیت.

“مستند را به همراه داشت نتایج مثبت به عنوان کشور موفق به نجات جان هزاران نفر در گذشته یک و نیم ماه. هند جمعیت قابل مقایسه است که از ترکیب جمعیت از کشورهای مختلف است. این وضعیت در بسیاری از کشورها از جمله هند تقریبا مشابه در شروع ماه مارس است. او با این حال او هشدار داد که خطر این ویروس به مراتب بیش از ثابت و هوشیاری از اهمیت پارامونت است.

در ویدیو کنفرانس های مختلف وزرای ارشد مطرح خود را از نظرات و پیشنهادات شامل coronavirus و کاهش حاصل گلایه. تامیل نادو وزیر V Narayanasamy به دنبال یک بسته اقتصادی گفت که اکثریت وزرای ارشد می خواستم ادامه این مستند پس از مه 3 با توجه به افزایش coronavirus موارد در کشور است.

“بسیاری از وزرای ارشد گفت: نخست وزیر که مستند باید ادامه یابد و که برخی از فعالیت های اقتصادی باید به آرامی آغاز شده است.” “این رئیس وزرای بودند که راهی که در آن موارد در حال افزایش است باید محتاط رویکرد و نخست وزیر باید یک تماس بر اساس خود را مشاهده است. حتی بسیاری از BJP حکومت متحده’ CMs گفت که مستند باید ادامه داد و فعالیت های اقتصادی باید شروع شود به آرامی گفت:” Narayanasamy.

در یک حرکت قابل توجهی القضات از هند (CJI) SA Bobde روز دوشنبه گفت که دادگاه راس داده مناسب جهت به مرکز به ارائه مواد غذایی, سرپناه و روانی, مشاوره و دیگر نیازهای اساسی به نیازمندان در طول مستند.

“ما داده اند مناسب جهت به دولت مرکزی برای ارائه مواد غذایی, سرپناه و روانی, مشاوره و دیگر نیازهای اساسی به نیازمندان در طول این COVID-19 مستند” CJI Bobde به خبرنگاران گفت: اینجا. او گفت که قوه قضائیه در حال انجام هر کاری که می تواند در این زمان بحران.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>