Coronavirus: پلیس بمبئی ممنوع تور خارجی داخلی مقصد

Coronavirus: پلیس بمبئی ممنوع تور خارجی مقصدهای داخلی – اخبار

به روز شده: May 15, 2020, 16:38 IST | ANI | بمبئی

دولت مرکزی در روز شنبه تصمیم گرفت برای درمان این ویروس کشنده را به عنوان “مطلع فاجعه”

This picture has been used for representational purposes.

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف است.

در این زمینه از coronavirus همه گیر پلیس بمبئی در روز یکشنبه با صدور دستور منع هر نوع تور شامل یک گروه از مردم هم سفر خارجی یا داخلی مقصد سازمان خصوصی اپراتورهای تور و یا در غیر این صورت.

“پلیس صادر کرده است به منظور منع انجام هر نوع تور شامل یک گروه از مردم هم سفر خارجی یا داخلی مقصد سازمان خصوصی اپراتورهای تور و یا در غیر این صورت. اما باید هر کسی از جمله خصوصی, تور اپراتورها نیاز به سفر تحت شرایط استثنایی آنها ممکن است انجام این کار پس از به دنبال کسب اجازه از دفتر کمیسر پلیس بیشتر بمبئی” را بخوانید سفارش.

virusتصویر/Atul Jain

قابل توجه تعدادی از coronavirus موارد در کشور افزایش یافته است به 93 اطلاع از اتحادیه و وزارت بهداشت و رفاه خانواده امروز است. دولت مرکزی در روز شنبه تصمیم گرفت برای درمان این ویروس کشنده به عنوان یک “فاجعه مطلع”.

Coronavirus که سرچشمه در چین در شهر ووهان در ماه دسامبر سال گذشته تا کنون به بیش از 100 کشور آلوده کردن بیش از 1,30,000 مردم است. سازمان جهانی بهداشت (WHO) اعلام کرده است کروناویروس یک بیماری همه گیر.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im