Coronavirus ممکن است نامرئی اما ما تاج رزمندگان شکست ناپذیر هستند: نارندرا

Coronavirus ممکن است نامرئی اما ما تاج رزمندگان شکست ناپذیر هستند: Narendra Modi – اخبار

به روز شده: Jun 01, 2020, 13:09 IST | ANI | دهلی نو

نخست وزیر مودی همچنین با تمجید از تلاش های کارناتاکا دولت به رهبری وزیر BS Yediyurappa در دست زدن به COVID-19 وضعیت در دولت

Narendra Modi

نارندرا مودی

نخست وزیر نارندرا مودی روز دوشنبه نامیده coronavirus به عنوان “نامرئی دشمن” و به نام هند تاج رزمندگان به عنوان “شکست ناپذیر” تصریح می کند که آنها را به پیروزی در نبرد در برابر ویروس.

صحبت در 25 بنیاد بعد از Rajiv Gandhi University of Health Sciences, Karnataka از طریق ویدئو کنفرانس نخست وزیر گفت: “امروز جهان با آن مواجه است یکی از بزرگترین بحران پس از دو جنگ جهانی. مانند تغییر جهان قبل و بعد از جنگ جهانی در همان ترتیب قبل و بعد از COVID جهان متفاوت خواهد بود. در طول این زمان جهان است که به دنبال به ما پزشکان و پرستاران و کادر پزشکی و علمی جامعه با امید و قدردانی است.”

“جهان به دنبال هر دو مراقبت و درمان از شما. در ریشه هند شجاع مبارزه با COVID-19 است کار سخت از جامعه پزشکی و ما تاج رزمندگان. در واقع پزشکان و کارکنان پزشکی مانند سربازان اما بدون سربازان ، این ویروس ممکن است نامرئی دشمن اما ما تاج رزمندگان, پزشکی, کارگران شکست ناپذیر هستند. در جنگ نامرئی در برابر شکست ناپذیر پزشکی ما کارگران هستند مطمئن شوید که برای برنده شدن” نخست وزیر گفت.

نخست وزیر مودی همچنین با تمجید از تلاش های کارناتاکا دولت به رهبری وزیر BS Yediyurappa در دست زدن به COVID-19 وضعیت در دولت است.

او گفت که راجیو گاندی دانشگاه در حال انجام است “فوق العاده” کار در آموزش و همچنین آموزش در سیستم های پزشکی است. “این سن به فکر می کنم حتی بزرگتر و حتی بهتر. من مطمئن هستم این دانشگاه ادامه خواهد داد به مقیاس ارتفاعات جدید از برتری در زمان آمدن” او گفت:.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de