Coronavirus مستند: چرا Rishi Kapoor عصبانی در Twitterati?

Coronavirus مستند: چرا Rishi Kapoor عصبانی در Twitterati? – سرگرمی

به روز شده: Apr 26, 2020, 15:37 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

این بازیگر کهنه شده “اجازه دهید ما انجام آنچه ما باید انجام دهیم. ما هیچ گزینه. ما تمام خواهد شد نگه داشتن یک دیگر مشغول و سرگرم کننده برای زمان های آینده. هیچ نگرانی. هیچ وحشت (sic).”

Rishi Kapoor

Rishi Kapoor

Rishi Kapoor خشمگین بود بعد از یک بخش از شهروندان از او خواست اگر او نگردند تا در الکل برای مستند. این بازیگر کهنه شده “اجازه دهید ما انجام آنچه ما باید انجام دهیم. ما هیچ گزینه. ما تمام خواهد شد نگه داشتن یک دیگر مشغول و سرگرم کننده برای زمان های آینده. هیچ نگرانی. هیچ وحشت (sic).”

در پاسخ یک کاربر نوشت: “Daaru ka سهمیه کامل hai na Chintu chacha (sic)?” کاربر دیگری پرسید: “آقا ویسکی ka سهام kar liya (sic)?” هنوز هم کاربر دیگری اظهار داشت: “Chintubhai کامل سهام rakha hai (sic)?”

این بازیگر کهنه به آنها یک قطعه از ذهن خود. “هر کسی جوک ترک خوردگی در زندگی من حذف خواهد شد. هشدار داده می شود (sic).” او همچنین با اشاره به پیش فرض به عنوان یک******s’ و ‘احمق’. را panga با Chintu در معرض خطر خود شما.

تعدادی از بالیوود و تلویزیون مشهور شده اند جذاب برای طرفداران خود را به coronavirus مستند به طور جدی و مسئولانه عمل در این بار تلاش. آنها نیز الهام بخش مردم را به نگه دارید در حالی که قرنطینه در خانه و به صرف زمان به همان اندازه که ممکن است با خانواده و حیوانات خانگی.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>