Coronavirus مستند: شش سال رانندگی با پیاده روی شوخی ایستاده برنده قلب آنلاین

Coronavirus مستند: شش سال رانندگی با پیاده روی شوخی ایستاده برنده قلب آنلاین – اخبار

به روز شده: May 01, 2020, 11:21 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

“لطفا درایو و شنیدن یک شوخی از این بچه” پسر مادر نوشت: در Instagram

Photo/Kelsea Mc Laughlin- Instagram

عکس/Kelsea Mc Laughlin – Instagram

شش سال بوده است تشویق همسایگان او را با یک شوخی در یک زمان در میان اندوهناک Coronavirus همه گیر و دردناک مستند کرد که با قرار دادن یک شوخی ایستاده در خارج از خانه خود در Saanich یک شهر در کانادا, بریتیش کلمبیا.

یک عکس از Callaghan مک لافلین نشسته در رانندگی با پیاده روی شوخی ایستاده’ را با یک لبخند به اشتراک گذاشته شده توسط مادر خود را Kelsea در Instagram, جایی که او به دست آورده است ستایش برای شایان ستایش خود را تلاش برای مردم را به لبخند. مادر او درخواست در عنوان به گوش دادن به یک شوخی از او.

با توجه به CBC, Callaghan تنها می داند 16-17 جوک که او آموخته است که از یک شوخی, کتاب مادر خود را به او داد و با این جوک ها او بهترین او می تواند به مردم از خنده های دلچسب. مادر دو پسر از دست رفته در تعامل با همسایگان خود به دلیل مستند و با این ایده که کمک می کند تا مردم تشویق کردن.

در این پست به اشتراک گذاشته شده در Instagram دریافت 188 دوست دارد با بسیاری از کاربران در تمجید او برای شایان ستایش خود را تلاش برای آوردن لبخند بر روی چهره افراد. یک کاربر گفت: “چه شیرین ترین چیزی که به انجام است. شما یک برکت و رحمت است.” کاربر دیگری گفت: “این واقعا شگفت انگیز است! به خوبی انجام می شود Callaghan.” یک کاربر اظهار داشت: “این بسیار ارزشمند است.”

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im