Coronavirus مستند: سلمان خان سهام عکس از خیابان های خالی; با تشکر از مردم برای گوش دادن

Coronavirus مستند: سلمان خان سهام عکس از خیابان های خالی; با تشکر از مردم برای گوش دادن – سرگرمی

انتشار: May 10, سال 2020, 15:30 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

سلمان خان به تازگی تشکر مردم از بمبئی برای “گوش دادن و درک” جدی بودن این وضعیت است.

Salman Khan

سلمان خان

در میان بیماری همه گیر کوروناویروس کل کشور قرار داده شده است در مستند. در حالی که قبل از آن مردم آن را دشوار است به درک که آنها نمی تواند ترک خانه های خود و سرمایه گذاری در خارج از, در حال حاضر آنها شروع به درک وخامت اوضاع را شروع کرده اند و اجتناب از رفتن به خارج از منزل.

در چنین شرایطی سلمان خان به تازگی تشکر مردم از بمبئی برای “گوش دادن و درک” جدی بودن این وضعیت است. سلمان در زمان به Instagram به اشتراک گذاشته شده و عکس از خیابان های خالی و بسته qabristaan.

“واه! با تشکر از شما برای گوش دادن و درک گرانش این وضعیت کشور است. خدا نگهدار و محافظت از هر 1. #IndiaFightsCorona” او زیر نویس تصویر.

سلمان خان در حال حاضر ماندن در پنول خانه رعیتی همراه با برخی از اعضای خانواده خود است. او شده است نگه داشتن در تماس با پدر او سلیم خان از طریق تماس های ویدئویی.

در میان همه گیر سلمان به ارائه کمک به 25000-عجیب و غریب دستمزد روزانه کارگران از صنعت فیلم که زندگی آسیب دیده اند و در جریان ملی مستند که فیلمبرداری فعالیت در بالیوود متوقف شده است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de